Vücut nasıl büyür?

Arkadaşlar ilk antrenmanımda kollarım çok ağrımıştı ve kasların gerildiğini hissedebiliyordum. Şimdi çalışma sonrası ağrı hissetmedim normal mi yoksa eksik mi çalıştım acaba?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Normal. Uzun zamandır spor yapmadığım için ağrımıştır öyle. Alışınca ağrımaz.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Normal devam

0|1
    0|0
    • Ağrı olmadan gelişir mi yani

Kızlar Ne Diyor 2

• Normalde

0|1
    0|0
  • Seks yap

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Vucud alışacak ve sen agri cekmiyeceksin ayrica protein iceren gidalar tuketmen vucud gelisimine buyuk katkilar saglar

0|1
    0|0
  • kardeş merhaba,
    ilk bir kaç antreman sonrası zaten hamlık oldugu için agrı olur.
    alışma dönemi geçtikten sonra antreman sırasında yanma hissediyorsan süper bir antreman yaptıgın anlamına gelir. gerekli beslenme ve uykuyla vucut maksimum seviyesine gelecektir. bu seviyeden önce supplament kullanma sakınç

0|1
    0|0
  • Dostum ağrıların azalacak. Hatta en sağlam antrenmanından sonra bir iki saat kaslarının bittiğini hissedeceksin sonrasında yine kendini iyi hissetmeye devam edeceksin. Ağrılarının üzerine de gitmemeye çalış.

0|1
    0|0
    • Ağrı hissetmedim bu antremandan sonra ilkinde kolumu öne doğru ittiğimde gerilme falan oluyordu bu sefer hiç birşey hissetmedim

• İlkindeki gibi bir kasılma bekleme zaten ama yinede bir gerginlik olması gerek. Hareketin şeklinden çalıyor olabilirsin farkında olmadan. Antenör nezaretinde birer kez hareketleri yaparsan sana düzgün yapıp yapmadığını söyler.

Yükleniyor...