Kafam karışık ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

arkadaşlar sevdiğim kızla 1 senedir birlikdeyim onu tanıdığımdan beri psikolojik ilaçlar kullanıyo ve daha önce psikolojik destek aldığını biliyorum ilaçlarını aksatınca eli ayağı titriyo intihar etmeye kalkıyo bana daha önce bu ilaçları başka bir nedenle kullandığını söylemişti şimdi tecavüze uğradığını herşeyin bu yüzden olduğunu söyledi onu bu halde brakırsam kendime yakıştıramazdım tamam dedim herzaman yanındayım :) aradan 1 gün geçti isteyerek yaptığını söyledi sonra beni buldu ayrılalım ilerde sorun çıkacağını bildiğim için söyledim dedi gene tecavüz dedi Şu an birlikdeyiz ama neyapmam gerektiğini bilmiyorum fikir verirseniz sevinirim

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• sevmek emek ister iyi günde herkes olur önemli olan onun hastalığında ve sağlığında olabilmek onu belkide senin sevgin iyi edecek ilaçlarını düzgün almasını ve doktorra hep gitmesini sağlamalısın birgün iyi olacaktır..

0|0
    0|0
    • yada ilgimi istiyor daha çok anlıyamadım:)

• bence onu araştırmalısın gizlice çevresinden arkadaşlarından böylece neyapmak istediğine karar verirsin doğruysa yanında olursun değilse senin onu bıakacağını düşünerek belki kaybebetmemk için böyle şeylere başvuruo olablir

• ya zaten başta ayrılmak istedi beni bu konuda kaybetmekden korkmuyo yani bu konu için üzülmüş üzüleceği zaten etrafından öğrenemem pek çevresi olan bir kız değil abisi yüzünden kuzeniyle samimiyim onada tecavüz demiş yemin ederim bende öyle biliyorum demişti

Kızlar Ne Diyor 1

• ONA GÜVENME YALAN SÖYLÜYOR ORTADA HERŞEY

0|0
    0|0
    • isteyerek yaptı niye intihar etti niye psikolojik destek görüyo ?

Erkekler Ne Diyor 2

• isteyerek de yapmış olsa tecavüz de olsa belli ki hatunun psikolojisi gerçekten bozuk. deli demek istemiyorum ama pek de normal sayılmaz. sen sessizce uzaklaş. ilerde bigün sen uyurken elinde bıçakla tepene dikilmesin.

0|0
    0|0
    • aga psikolojisinin bozulması bu nedense ki buneden olduğunu söylüyo isteyerek yapsa bukadar olmazdı heralde görüyoruz günümüzde bazı kadınlar bekaretini umursamıyo bile , onun kenedene zararı yok bde sanmıyorum bana zarar verebileceğini

• sen onun hakkındaki gerçekleri ondan değil onun bir yakınından yalansız dolansız öğrenmelisin bence. çünkü onun psikolojisi şuan çok güven verir bir durumda değil belli ki. öğreneceğin gerçeklere göre kararın şekillenir. seviosan bu zorluklara göğüs gerersin tabi ki. ama ilerde zorlanıp yarı yolda bırakacaksan bunu yol yakınken yap ki kız daha fazla zarar görmesin. nacizane fikrimdir.

• olayı ablası kuzeni ve ben hariç kimse bilmiyo öğrenmem imkansız gibi , seviyorum evet fikrin için eyvallah :)

• psikopat bu kız ayrıl kurtul

0|0
    0|0
Yükleniyor...