Galatasaray bayrağını çöpe attılar, taraftar çıldırdı

show TV’de yayına başlayan yeni dizi “Salih Kuşu ” Galatasaray taraftarlarını adeta çılgına çevirdi. Gani Müjde 'nin senaryosunu yazdığı dizinin ilk bölümündeki bir sahnede, Galatasaray bayrağının "Neyse herkes birgün Fenerli olacak tezini doğrulayalım." denilip çöpe atılması büyük tepki topladı. Tepkilerin ardından dizinin yapımcısı Süreç Film ve senarist Gani Müjde haberimiz yok diyerek özür dilese de o sahnenin diziye nasıl girdiği halen cevaplanmış değil...

böyle şey olmaz sizler inandınız mı haberim yok ben bilmiyorum laflarına bu ancak ezikliğin kinin nefretin kıskançlığın seneryosudur

0|0
518

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadarda yalan söylenmez, böyle bir yalan sadece o adamları küçük düşürür o kadar film yapımıyla uğraşıyorlar ama daha bunun farkına varmamışlar, gerçi bu kadar dengesiz bir davranışı yapan adamlardan da ancak böyle bir cevap beklenirdi, hangi takımı tutarsan tut böyle bir şey yapmak baştan aşağıya saçmalık, 2 gün sonra yolda giderken Galatasaray'lılar tarafından darp edilirse sonra mahkemeye gitmesin bari, onlarda farkında olmadan yanlışlıkla yapabilir, insanlık hali olur böyle şeyler, bir kez adam senarist hadi filmin sponsorunu, maddi ve reklam olarak destek verenleri geçtik bu adamın çıkıp haberim yok demesi zaten ayrı bir olay.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• aslanımın yelesindeki tek bir kıl parçasına bile kurbağan olsun onlar

0|1
    0|0
  • hakaret gibi olmuş.kınanmalı

0|0
    0|0
  • biz türkler yıllar boyu dizileri sinema filmlerini hep gerçekmiş gibi izledik kötü rolde oynuyor diye erol taşı dövdük nuri alçoyu dövdük. polatı abdullah çatlı yaptık çocuklar duymasındaki havuça doğum gününde cep telefonu kargoladık çakır dizide öldü diye mevlüt okuttuk. bana galatasaraylıların tepkisi küçük kalmış gibi geliyor galatasaraylılar toplanıp gani müjdeyi ya da levent ülgeni dövmeliler

0|0
    0|2
  • 444 11 78 arayıp şikayet edebilirsiniz 1dk sürüyor

0|1
    0|0
  • klübümüz dava açmış diye duydum

0|1
    0|0
  • gani müjdeden ne beklenir ki adam tam bir popülist senaryoları saçma sapan

0|0
    0|0
  • alttaki soruyu alıp kopyalamışsın sen aynı kişşimisin ne?

0|1
    0|1
  • yapsınlar o diziyi izleyen gs linin ben te amk

1|1
    0|0
  • adilik ya düşüncesizce 15 dk da senaryo yazan beyinsiz insanların küstahlığı..

1|1
    0|1
  • dava açılmalı dizi kapanmalı

0|1
    0|1
  • kim yapmışşşşşş söyleyin onu bana ?

0|1
    0|2
  • aynn bende uyuz oldum ona hem öyle habersiz bişyde yapamazlar yalan söylemiş resmen

0|0
    0|0
  • türk bayrağı atılsa daha az tepki verirsiniz

0|1
    2|8
  • çok da önemli ya

0|0
    2|4
  • abartmışsın ben sahnede çöp tenekesi görmedim sadece duvardan alıp masa altına atıyor http://www.youtube.com/watch?v=t4zmBM5sGBU

0|0
    1|1
  • ya amaçları reklam prim yapmak büyütmeyin dava açılır

0|0
    0|0
  • nilaysu az önce soruldu bu soru

0|0
    0|0
    • olsun herkez cevap versin diye gizli yaptım

• benim soru daha değişik

Kızlar Ne Diyor 5

• Yayindan kalksin

0|1
    0|0
  • Gani Müjde habersiz olduğunu ve bu sahneyi yönetmenin eklediğini söylemiş. Yönetmen atılmış zaten.

0|1
    0|0
  • belki aralarindada gsli oyuncular vardir yani.

dun izledim briaz ama diziyi begenmedim

0|0
    0|1
  • şerefsizler

0|1
    0|0
  • Kim ya onlar. Bu ne küstahlık?

0|1
    0|0
Yükleniyor...