Fitnessa başlıyorum?

Fitnessa başlıyorum. O aletlerdeki hareketleri daha kolay yapmam için ne önerirsiniz? Önerileriniz benim için önemli. Spordan önce yemek yersem daha mı çok zorlanırım? Daha önce de spor yaptım. Spor yapmamış biri değilim. Kickboks ve yüzme yaptım.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• şu an ki durumun nedir kilo olarak fazlan var mı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• spora aç aç gitme ama böyle 1-2 saat önceden ye şişkin de olma, aletleri kullanmadan önce ısınma hareketleri yap ve kendini zorlama

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Spordan bir bir bucuk saat önce ye. Fazla agirla baslama orlanmazsin hocan zaten sana tekrar ve set sayisini söyler:-)

1|0
    0|0
  • Yemek yedikten 2 saat sonra spor yapman daha uygun.
    Spor esnasında su tüketin spor sonrası hemen proteinli besin tüketin yanınızda taşıyabilecek (ton balığı light, hŞlanmış tvuk, patates haşlanmış)

1|0
    0|0
  • yediklerini sindirebileceğin ve kana karışma süresi yaklaşık 2,5 saattir bu düşünerek yemek yiyebilir ve spora gidebilirsin. aksi durumda tok karınla yaptığın spor zorlar seni ve metobolizmanın zorlanmasına neden olur

1|0
    0|0
  • aletlerin adını yazsana bir

1|0
    0|0
  • Yemek ye 1 saat içinde de antremana git ağırlık çalışıyorsn sorun yasamaSin ac karınla gitme

1|0
    0|0
  • Seni şişirmeyecek şeyler ye spordan 1 2 saat önce. Hareketlerinin kısıtlayabilir

1|0
    0|0
  • Hayırlı olsun

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya az yemek yesen başalmadan çünkü ben yemek yedikten sonra spor yapınca miğdem bulanıyor

1|0
    0|0
  • Başla

1|0
    0|0
Yükleniyor...