Spor salonlari (fitness) nasil?

Baslamayi dusunuyorum 1.75 boy 95 kilo iri birisiyim. Yaglarimi kasa cevirmek istiyorum. Orada aletler nasil kullaniliyor bide doluysa falan napiyorsunuz? Oradaki egitmenler program yapiyor mu? bu isler hakkinda bilgi verirseniz sevinirim.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum yağları kasa çevirmek gibi bir şehir efsanesine inanma, teknik olarak mümkün değil. Spor salonlarında başlangıç için genel bir program olur. yaklaşık 3 ay boyunca onu yaparsın ama bunun yanında kardiyo içinde internet üzerinden bilgilenmen lazım. Alelade spor salonlarındaki hocalar pek bilmez. Low carb diyetlerle de desteklemen lazım. Kullanacağın makine doluysa kullanan kişinin set aralarında sen kullanırsın sen mola verince o geçer. başkaları zaten bu şekilde çalışıyorsa ve alternatif bir makine yoksa beklemen gerekecek. Başlarda güzel bir ivme yakalarsan psikolojik olarak bir rahatlama ve özgüven yakalayabilirsin. Kaybedeyim deme çünkü sporu bırakırsan şu anki halinden daha kötü duruma düşmen muhtemel risklerden biri.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• jason blaha 5x5 yap

0|0
    0|0
  • Yağ kasa çevrilmez yağları eritttirsin kasları buyutursin şu an tavsiyem diyete gir sıkı şekilde ve cardio ağırlık beraber çalış

0|0
    0|0
  • Yağ kasa dönmez

0|0
    0|0
  • yağlar kasa çevrilmez, bu yanlış bir bilgi. git bence normal olarak 2-3 aya gelısebılırsın ama anotomıne bağlı daha gecde gelısebılırsın daha erkende

0|0
    0|0
  • Abicim yağlar kasa dönüşmez hiç bir zaman. Yağları yakman gerekir önce.

0|0
    0|0
    • Ancak vucutlu iri biriyim

• Ola bilir ama kas kütlesi değil ki. Sen git bir fitnes salonuna ordakı eğitmen sana yardımcı olur. Ama tüm sporların başı koşudur. Önce bol-bol koş.

Yükleniyor...