Hangi takim daha büyük. Ankete katil goster takiminin buyukluğunü. Beyler bayanlar?

Anadolu takimlarini yazmadim diye yargilamayin onlar zaten baş taci. Ben sadece 3 buyuklerden hangisi daha buyuk onu ogrenmeye calisiyorum?

• Fenerbahçe
    38% (9)30% (8)33% (17)Oy Ver
  • Beşiktaş
    8% (2)37% (10)24% (12)Oy Ver
  • Galatasaray
    54% (13)33% (9)43% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi Herkes kendi takımını yazacak fakat realist bakılırsa En büyük Fenerbahçe'Dir.
    Sadece Futbol degil , Tüm bransşlarda Fenerbahçe herzaman zirveye oynar. Müzesinde en çok kupa olan Takımdır Fenerbahçe. türkiyede Herkes Fenerbahçe'Yi Futbol takımıyla tanır belki ama belkide en kötü branşı Futboldur.
    Olimpiyatlara en çok sporcu gönderen takımdır Fenerbahçe, Türkiye Forması altında Londra olimpiyatlarına giden 11 atletin 9 u Fenerbahçe dendir.
    Futbolda hersene zirveye oynar sadece rakibi degişir. Geçen sene bjk ondan önce gs ondan önce ts vs basketbolda Türkiyenin ve avrupanın en iyisidir. Voleybolda avrupa şampiyonu olmuş kuluptür.25 milyon taraftarı olan kuluptür Fenerbahçe.
    2011 yılında 8 ana dalın 8 inde ve 5 profesyonel branşın 5 inde şampiyon olarak Rekor kırmış takımdır Fenerbahçe
    Sadece bir Spor kulubu degil Bir Sivil Toplum kuruluşudur Fenerbahçe
    En önemlisi 2011 komplosunun altından sokaklara , cezaevlerinin önüne dökülerek Bu komplonun ve bu darbenin altından kalkan Kuluptür Fenerbahçe.
    Bu kulubun gelişmesini önüne Feto'cuların yapmış oldugu komplodan sonra hala dimdik zirveye oynayan takım Fenerbahçe'dir.

0|6
    2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sivasspor

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tabiki FENERBAHÇE sorulurmu 💪

0|6
    0|4
  • Tabi ki Galatasaray

1|4
    0|4
  • BEŞİKTAŞ <3 :D

0|1
    0|1
  • kulüp olarak mı?

0|0
    0|0
    • Taraftar olarak dedim aslinda ama klup olarak algilanmis galiba sen nasil algilarsan artik 😂

• şüphesiz galatasaray hem de sonuna kadar :D :D

1|4
    0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Her taraftar kendi takımını işaretler ki gerekte yok o büyük bu büyük muhabbetlerine her takım kendince büyüktür. Ancak gerek başarı gerek dünyada tanınmışlık gerek taraftar sayısı vs olarak bakıldığında Galatasaray sonucu ortaya çıkıyor :)

0|2
    0|4
    • Ben basari olarak soylemedim zaten taraftar butuklugu olarak sordum

• Tamam işte başarıdada taraftardada dünyada tanınmışlıktada Galatasaray sonucu çıkar.

• Aslinda snde haklisin herkes kendi takimini buyuk gorur

• 14-15 sezonunda şampiyonluk kaçtı 40 bin kombine satıldı geçen sezon yine şampiyonluk kaçtı şuanda 20 bini geçgin kombine satıldı 30-35 arası olması bekleniyor. büyüklükten bahsetmiyelim isterseniz. gs 4 bin satmış beşiktaşınki açıklanmıyor :D

0|1
    0|3
  • Şimdi herkes kendi takımını yazacak, o yüzden boş laflar etmek yerine realiteye bakalım, yani gerçeklere :)
    http://i.hizliresim.com/l1m9bX.jpg

Geriye ne kaldı? En çok taraftar kimde var sorusu. O halde buyrun, 2016 yani en son yapılan istatistik verileri bunlar:
    www.ahaber.com.tr/.../en-cok-taraftar-hangi-takimin

Üstelik, buna tüm dünyada ki taraftarlar eklenmemiş. Eğer öyle olsa Galatasaray ezici bir üstünlükte olur çünkü yurt dışında yaşayan, başta kendi vatandaşlarımız olmak üzere çok büyük çoğunluğu Galatasaraylı.

Demek ki neymiş? Bu ülkenin açık ara en büyük takımı Galatasaraymış.
    (Farkındaysan, UEFA Avrupa şampiyonluğundan, Avrupa Süper Kupasından, şampiyon kulüpler kupasındaki yarı finalden ve şampiyonlar ligindeki çeyrek finallerden bahsetmedim bile)

3|3
    0|3
    • Takim diyince aklina sadece futbol takimi geliyor galiba

• Şunu belirteyim ben anadolu takimi tutuyorum. KONYASPOR. Fener galata besiktas umrumda degil. Benim amacim 3 buyuklerden hangisi daha fazla oy alacagini gormek. Kim ne kazanmis ne kadar kupasi varmis nereye katilmis umrumda degil. Ben anketlerle katilim istedim siz yorumlarla olayi bambaska tarafa cektiniz

• Anket zaten sonucu vermiş kardeş

Yükleniyor...