Fiyatı uygun (50 tlye kadar) Bayan Parfümleri öneriniz? :)

Yaz geldi herkes parfüm derdine düştü. Lakin fiyatlar hep kafamı karıştırdı. Herkes soruyor ama fiyat sınırlaması koymuyor. Ben çok sık dışarı çıktığım için çabuk bitiyor ve öyle çok pahalı parfüm alamam 50 tlye kadarların içinde en iyisi hangisidir acaba? Bir bayana en çok yakışan? İsterseniz yaz için şu kış için şu diye ayırabilirsiniz :)

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Verita kullanabilirsin, çakması bile çok etkileyici...

1|0
    0|0
  • david walker b17-3

1|0
    0|0
  • Ben bile 150 TL lik parfümler kullanıyorum bayanların 300 TL ayırması lazım en az olmuyor böyle, bir mini etek bir topuklu ayakkabı giyosunuz tokasından topuğuna 50 TL değil üzerindekiler tüm gözler üzerinizde hanımlar. Şıklık kalite özveri bekliyoruz.

0|0
    1|0
    • Öğrenciyim 300 tllik parfümü anca özel davetlerde sıkarım :D

• Valla 50 lira mı bilemiyorum ama Paco rabanne lady million öneririm bunun erkeğini ben kullanıyorum çok memnunum belki 30 cc lik alabilirsin 50 ve 100 pahalıdır :)

1|0
    0|0
  • hypnotic poison bu parfümü tercih edebilirm.şahsen ben çok sewiyorum kokusunu..olmadı doldurma alırsın.

1|0
    0|0
  • Zencilerden Al.

0|0
    0|0
  • EST diye bir koku var dene derim eger bulamazsan uzun isminide yazayım eyup sabri tuncer 80•C ok bb

0|0
    0|0
  • Kisisel bakim icin biraz parana kiy. 50TL'e alacaksin sonra acik parfum, zehirleyeceksin hepimizi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ben avondakileri seviyorum.

1|0
    0|0
  • bende orfilame den lusia var suan. bide eupforia. okadar pahali degil kokusuda guzel ben bunlari gunluk olarak kullaniyorum ozel gunler ozel yerler icin biraz pahali tercihim judith leiber (night) cok guzel bisey

1|0
    0|0
  • 50 TL ye değil de 60-70 civarına Victoria Beckham Intimately ya da Signature veya Antonio Banderas ın bayan parfümlerinden alabilirsin, oldukça kalıcı ve hoş kokuyor.

1|0
    0|0
  • canım Boynerde anneler günü nedeniyle Armani ler %50 indirime girmiş ben 200 liralık parfümü 100 liraya aldım öğlen..

acqua di Gıoıa, iş yerindekiler de bayıldı.. yarın gidip bir tane daha alıcam

1|0
    0|0
  • Sevilde var bütçeye uygun mesela eco var hem hafif hem uygun Bi bak

1|0
    0|0
  • :/nerden bulalım o paraya

1|0
    0|0
  • The body shop parfümlerine bak istersen

0|0
    0|0
  • Mango lady rebel tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Mango layd rebel harika.mutlaka denemelisin.kesinlikle çok kalıcı çok güzel bambaşka birşey.350 liralık chanel bir yana o bir yana

0|0
    0|0
  • Yaz gelince mi parfüm derdine düşülüyormuş :)

0|0
    1|0
    • Kışdan daha çok kullanılıyor ve insan baharda değişikliği sever değil mi parfümünün markasını değiştirmeyi falan :)

Yükleniyor...