Nışanlı kıza asılmak?

Baktınzı güzel bir kzı gidiyor gıttınız konuştunuz, asıldını .. işte bır şeyler yapmaya çalışıyorsunz etrafında donuyorsunuz.. kız nışanlı çıktı ve ılerden sevgılısı geldı yanına ne yaparsınız?

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• ya valla inanırmısın aynısı basıma gldi metrodan indim git nişanlım glck diorum evn nerde dio :)

0|0
    0|0
    • ağzına çakaydın bır tane :D

• Sıvışsan iyi olur sonu dayak...

0|0
    0|0
  • Aynısını bir çocuk yaptı bana sevgilim hastanelik etti onu :D

0|0
    0|0
  • ufaktan o ortamdan kaçardım :)

0|0
    0|0
  • tüysün derim benimki taıboxcu parçalar valla :)

0|0
    0|0
    • :D ablaya yaklaşmayın beyler :D

• eğer öyle bir şey olaydı giderdim.

0|0
    0|0
    • nereye gıdıyon kız sana bır şeyler dıyor :)) bağırdı çagırdı :D

Erkekler Ne Diyor 13

• İlk duruma düşmem ama hadi kafam güzeldi düştüm diyelim; "Parmağınızda yüzük görmedim kusura bakmayın" derim, mutluluk diler giderim.

0|0
    0|0
  • arkadaş listemin çoğu evli ya da nişanlı hepsine asılıyorum ama <3

1|0
    0|1
  • nişanlı kızla konuşmam

0|0
    0|0
  • ne yapıcam ya sevgilin benim olucak ya da gel duel atalım derdim savaş baltamı cıkarır sonra ...victory or dead barbarca oldu biraz ama işine geliyosa :)

0|0
    0|1
    • - liyen duelden korkan kızın nişanlısı saka bir yana da hakanuc katılıyorum zaten duel atmazdım bir savaşcı onuru ve özgürlüğü için yaşar baskasının karısına kızına sulanarak değil ki benim ne işim olur karı kızla forever alone :)

• Sevgilisinin yerine kendini koyarsan asılan olarak ne yapman gerektiğini daha iyi anlamış olursun. Nişanlı olduğunu anladığım an peşini bırakırım dünyada kız mı yok sevgilisinin yerinde olsam meydan dayağı çekerimki ibret olsun.

0|0
    0|0
  • Bir kıza asılacak birisi değilim. Yolda bir kızı beğenirsem gidip tanışma teklifi ederim ama nişanlı olduğunu bilmiyorsam tabii ki.

0|0
    0|0
  • Nişanlı olduğu alnında yazmadığı için

emin olmadan atağa geçmem

ilk önce araştırma yapar kız evli nişanlı değilse yapışırım

0|0
    0|0
  • Çok kötü bir durum ya.Herhangi bir kasıt yoksa kızın nişanlısı da olgunlukla karşılamalı bence durumu.

0|0
    0|0
  • Hiçbir kıza ve kadına sulanmadım alay etselerde

0|1
    0|0
  • öle bişey yapmam! ama yaptıysam çok pardoon diyerek uzaklasırım :)

0|0
    0|0
    • dayak yemeden dıyon yanı :D

• dayak değil şimdi adamla kavga etmeye kalksam çevredekiler linç edicek o yüzden hemen yiterim ordan :D

• gözüm kesmezse çocuğu özürlü numarası yaparım

0|0
    0|0
  • topuk ya da dayak

0|0
    0|0
  • öyle bişey mümkün değil yapmam ama yaparsamda özür dilerdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...