Bu sene hangi takım şampiyon olur?

Şampiyonluk için favoriniz kim?

• Galatasaraya
    38% (8)31% (13)33% (21)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    29% (6)17% (7)21% (13)Oy Ver
  • Beşiktaş
    33% (7)40% (17)38% (24)Oy Ver
  • Trabzonspor
    0% (0)10% (4)6% (4)Oy Ver
  • Diğer
    0% (0)2% (1)2% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
2|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe❤❤

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Tkımların son halini görmek lazım erken net birşeyler söylemek için ama ben kendi takımımı yorumlarsam geçen seneki gibi bir Galatasaray olacağını düşünmüyorum açıkcası.

1|0
    0|1
  • Bir Fenerbahçeli olarak Beşiktaş seçeneğini seçtim.
    Neden diye soracak olursanız, Beşiktaş bu sene bize gerçekten enfes bir futbol seyrettirdi ve hayran hayran izlemiştim. Futbol diye buna derim ben işte.
    Kadro olarak baktığımızda herkes favori olarak Fenerbahçe diyordu.
    Haliyle öyleydi;Nani, Rvp, Markovic, Fernandao gibi kilit isimler vardı fakat Fenerbahçe'nin bu yıl 1-0 larla dolu rezalet futbolunu gerçekten zar zor izledim.
    Kısacası:Bu sene Fenerbahçe'nin maçlarını bitsede gitsek formatında izlerken;Beşiktaşın maçlarını ise bu maç hiç bitmesin formatında izledim. Galatasaray katmıyorum zaten... Varlığı yokluğu belli değildi çünkü.
    Bu sene kim Beşiktaş gibi futbol oynarsa kesinlikle şampiyon o takım olur.
    En büyük şansı Beşiktaşa veriyorum yine...

0|0
    0|0
  • Şampiyon kadrosunu mümkün olduğunca koruyan Beşiktaş sorunlu olan sağ bek, sol bek ve kale mevkilerine de transfer yaptı. Ayrıca defansa, forvete ve forvet arkasına da birer transfer yapabilirse bir sezon daha şampiyon olabilir. Fenerbahçe bayağı oyuncusunu kaybetti, Gs'nin durumu ortada.

0|1
    0|0
  • 3 takımada şanslı görüyorum, fenerbahçe, galatasaray ve beşiktaşı ama iki takım arasında mücadele gider sanki fenerbahçe ve beşiktaş ama ipi fenerbahçe gögüsler gibime geliyor

0|0
    0|1
  • Fenerbahce insallah

0|0
    0|0
  • Daha transferler bile bitmedi.. Bu soru için çok erken değil mi

0|0
    0|0
    • Sanki yapılacak transferler ile takımın 10 as oyuncusu değişicek.. Her takımın yapacagı transferler hangi mevkiler onuda az cok biliyoruz

Sende ona göre yorum yapabilirsin ;)

• Öyle deme.. Gelen 1 oyuncuya göre sistem kuruluyor ve takımın tüm organizasyonları farklılık gösteriyor..
      Bence belirsiz. cunku beşiktaşın önemli oyuncuları beşiktaşta mutlu değiller gibi görünüyor. Sosa, gomez.. Belki gomez cok etkilenmez ama sosa da sıkıntı buyuk ve sosa top taşımayınca gomez etkili olamaz. Fenerbahçede oldukça köklü farklılıklar oldu. Giden çok oldu.. Galatasarayı ben bu senede yarış içinde görmüyorum. Hocasından kat kat etkili sneijder var ve adamın her hareketi galatasarayı sallıyor. Karışık ve belirsiz bence.

• Beşiktaş tabi ki bu da sorumu :)

0|0
    0|0
  • Erzurumspor.

0|0
    0|0
  • Şampiyon kadrosunu mümkün olduğunca koruyan Beşiktaş sorunlu olan sağ bek, sol bek ve kale mevkilerine de transfer yaptı. Ayrıca defansa, forvete ve forvet arkasına da birer transfer yapabilirse bir sezon daha şampiyon olabilir. Fenerbahçe bayağı oyuncusunu kaybetti, Gs'nin durumu ortada.

0|0
    0|1

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...