Sizin kendiniz hakkında iddialarınız var mı?

Benim var mesela: sarışınım, hatta belki de aptal bile olabilirim; ama iyi sevişirim. Bir de ağzım iyi laf yapar, zeki görünümlü aptal sarışın olduğumu bile söyleyebilirim. En azından kendimle barışığım.

Sizin iddialarınız ne mesela?

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• Zeki gorunumlu aptal sarisin. Fena gelmedi kulaga. link

1|0
    1|1
    • Diyalogtan çok arkadaki resime takıldı gözüm

• Iyi sevistigindendir.

Erkekler Ne Diyor 20

• Zekiyim, güvenilirim, dürüstüm, 182 boyum var, genel kültürüm çok iyidir, evim arabam yok ama devlet babadan bursum var, çok iyi bir bölüm okuyorum :))

Taliplerimi bekliyorum Esra Hanım :))

Aradağım özellikler ise zengin ve güzel olsun yeter :))

0|0
    0|1
  • kendine göre herkes iyi sevişiyo sarışın

0|1
    1|0
    • Kendisiyle barışık olmayı bilmeyen herkes iyi seviştiğini iddia edebilir ama herkes iyi sevişemez

• Aptal olduğumu iddia ettiğimi hatırlıyorum

• hem aptal oldugunu hem iyi seviştiğini iddia ettiğini hatırlıyorum..

• ben hisleri cok kuvvet olan karsimdakini bir bakisda kesfeden biriyim nerdeyse ayna gibi okurum.eee bunun yaninda saf altinin degerinide anlarim merk etme.görüslerimiz ayni

1|0
    0|1
  • ben bir özelligini daha söyleyim açık sözlüsün özgüvenin çok yüksek

1|0
    0|0
  • ben aşık oldum sana . hem sarısın, ıyı sevısıyor ,agzı laf yapıyor ben hıç laf yapamam zeki de görünüyor.. kaprıste yok aptalımda dıyor . benımle evlenırmısın :) ...

0|0
    0|0
  • İdiasızım..İddia edecek kadarda kendimi beğenmiş değilim...

2|0
    0|0
  • Sarışınlar normal insanlara oranla daha zeki olurlar.. Sarışın aptaldır safsatası da saçını sonradan sarıya boyatanlar için söylenmiştir.. İyi bir dinleyici olduğumu iddia ederim , inatçı ve ketumumdur da..

0|0
    0|0
  • hiç bir iddiam şimdi bişey söylkesem ve sonra o söylediğim şeyi yapamasam bnim için çok utanç verici bişey olurdu

1|0
    0|0
  • Sıcakkanlı olduğumu ve sohbetimin çok iyi olduğunu düşünüyorum. Arkadaş ortamlarında aranılan isimlerdenim.

0|0
    0|1
  • Kendi kendini övmek gibi olacağından herhangi bir iddaa da bulunmuyorum. :)

0|0
    0|0
  • Cok zekiyim diksiyonum harika tipim pek iyi degil kiz arkadas edinme konusunda xiddi sikintilarim var ama her huyumu seviyorum

0|0
    0|0
  • biten ilişkilerimde hep haklı olurum, bunu karşı tarafın hep tekrar gelme isteğinden anlıyorum,

0|0
    0|0
  • çok iyi brutal vokal yaparım, hiç sevişmedim ama sevişirsem çok iyi sevişirim

0|0
    0|0
  • iyi takla atarım herkesle her konuda yarışmak isterim :)

0|0
    0|0
  • ben de zekiyim mesela ama odunum benim iddiam da bu

0|0
    0|0
  • Benim iddialar değil de Sinemis'in iddiaları doğru çıkar hep. Pazartesi görüşeceğim ben onla ya :/

İddiam yok, küçük bir kıza oyuncak olmuş salağım. Soruya da 5 yıldız veremeden gittim sorancık :(

0|0
    0|0
    • Sen ne içtin gizli durumun iyi görünmüo =(

• helagoz gitmiş, senle küsmüş. Demek ki "intikam amaçlı sana anlatıyorum" dediği şeyler doğru... gece konuşuruz

• yönetime söyle de bu yorumları silsin canımcığım. Kusura bakma, çok kafanı şişirdim

• "Sarışın değil esmerim, güneşte çikolata gibi oluyorum. İyi sevişirim, bürolarda vakalar vardır. Ağzım iyi laf yapar çünkü ilgi çekmeye çalışırım. Zeki görünümlü kof bir insanım. Kendimle barışık değilim. Yalanlar söylerim, benim işim bu"... Benim iddialarım da bu, hepsi doğru

0|0
    0|0
  • Senin iddiana karşı ne olabilir ki :) Herşeyi yazmışsın

1|0
    0|1
  • Her sey iyi güzelde sevişmesen iyiydi .. ben nerden bilecem iyi seviştiğini bir jessi jena değilsin sevişme gör

0|0
    0|0
  • iddaalarım var benim de.. ama hep tek maçtan batıyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• senin kendin hakkında yaptığın iddialar katılıyorum şeker:))kesinlikle gizli yapman dışında dürüstsünde sen:P

0|0
    0|0
  • gercekten bişeyi istiyosan onu elde ederim , ii laf yaparım :D

0|0
    0|0
  • İyi bir dinleyicimdir. Yaşıtlarımdan daha olgunumdur ve ağzım iyi laf yapar :)

0|0
    0|0
  • çok güzelim diyebilirim

0|0
    0|0
  • senin iddaan üstüne tanımıyorum.

0|0
    0|0
  • Negzel iddiaların var senin kız sakjhs

1|2
    0|0
Yükleniyor...