Maçoların arasinda bir entellektüel

Ben futbol oynamam hic te oynamadim hayatimda. Ama velakin kitap okudum bir suru bilgi öğrendim bunlari cevremdekilerle paylaşıyor kizlarla mumkun oldugunca iyi geciniyorum. Bunun sonucunda gerek sinifimda gerem okulda bambaşka biriyim onlar icin ya da dalga geçilecek biri siz ne düşünüyorsunuz nerdeyim ben kimlerleyim.Futbolu hayati yapmis kufru soz bilmis adamlarin yaninda futbol nedir bilmeyen coğu dusunceye ters biri eziliyorum ne yapmaliyim?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle devam et, niye rahatsız oluyorsun ki? Seni ezmeye çalışanlar sahip olduğun bilginin ve kültürün altında ezilmekte. Bu yüzden onları rahatsız ediyorsun. İstemsizce kendi eksikliklerini, bilgisizliklerini, ezikliklerini hissediyorlar ve üzerine oynuyorlar. Bu açıktır.

0|0
    0|0
    • Benle dalga geçiyolar ama sevmediklerinden geçtikleri belli

• Önündeki çocuk kaç puan almıştı sınavdan? Burada kendine öz eleştiri yapman gerek. Sanki aldığın puanı milletin gözüne sokarcasına göstermeye çalışıyorsun; sen de notlarınla onları ezmeye çalışıyorsun sanki, açık şekilde böyle hissediliyor. Her şakanın altında bir gerçek vardır unutma. Ayrıca futboldan hoşlanmayan biriyle nasıl futbol konuşamazsan; derslerden hoşlanmayan biriyle de derslerden konuşamazsın. Kitap okuyorum dedin, gidip saçma sapan popüler kitapları okuma; psikoloji ve felsefe oku..

• asla notlarimla hava atmam. Ama o çocuk atar ayrica da o benden yuksek not aldi. Ama bu benim umrumda degil ben ne kadar mantikli konusursam konuşayım onlar mantiksizmis gibi gosteriyorlar adeta.kimseyi ezmem cunku ezilmis olan kimse ezmez . Ayrica çocuğun dersleri iyi . Neden boyle olduğunu tam olarak anlamak cozmek istiyorum. Neden mantikli konussamda mantiksiz yapiyorlar? Ayrica da asla popüler dergiler falan okumam bence populer insan olmak gercekten bilen ve gorgulu olmaktir.

Kızlar Ne Diyor 1

• Futbol sevmeyen erkeği severim, kitap okuyanı daha çok severim, son cümlende küfür etmiyormuşsun gibi geldi, etmemen dahada hoş. Neden eziliyorsun anlamadım. Başka spor dalı bul. Yüzücülük olur dağ sporu olur ne bileyim. Neden futbol konuşmuyorsun derlerse atıyorum ben paraşüt sporuyla ilgileniyorum dersin herkesin ağzı bir karış açık kalır kimsede gıkını çıkaramaz çünkü o an ezip geçmiş olursun açıkcası. Her yiğidin harcı değildir malum paraşütle uğraşmak. Ama önüne gelen futbolla uğraşır.

0|1
    0|0
    • 120 kiloyl mi

• Sürekli bos konusuyomusum onlara gore.hayir ici dolu muhabbet onlara bos geliyodur.

• her ortamın muhabbeti muhabbet anlayışı farklıdır

Erkekler Ne Diyor 3

• Takımları yenilince dalga geç sen de :)

Sorun yok, boş yere sinir stres olmuyorsun.

0|0
    0|0
  • Entel dediğin futbolu da bilmeli, entelektüel her şeyle ilgilenmeli :) Futbolu hayatın yapma da bil ilgilen yani, oyna, spor iyidir. Entellerin futbol sohbetleri de güzel olur. Bağış Erten gibi olmaya bak, Rasim Ozan gibi değil

0|0
    0|0
  • Ben de öyleyim açıkçası :) Ama ezilecek bir durum yok anlattığınla eğer yüz göz olduysan elini eteğini çek onlardan kızlarla takıl ne bileyim :)

0|0
    0|0
    • Bak mesela sinavdan 80 almışım onumdeki cocuga dondum ve sakadan of hesaplayamayacam kac puan eksik dedim.Çocuk kizarak kac puan kac puandan eksik dedi.Bir ansa ne diyon sen diye sorular yağdirmaya basladi . Sinavdan bahsediyorum dedim o an arkasini donup yanimdaki cocuga mal bu cocuk dedi oda onayladi oysaki neyden kac puan eksik olabilirdi? 100 den tabiki bunu dusumeeyecek kadar mantiksizmiydi hayir tabii. Bunun neyle ilgisi var aynı şey mi?

Yükleniyor...