İdeal kilo, spor, sıkılaşma ve diyet üzerine bir kaç soru?

Arkadaşlar önceden çok kiloluydum sonradan kilo verdim ama yağ oranım olması gerekenden 1-2 kilo daha az seviyeye geldi bu da sağlıksız bir durumdu bu nedenle diyetisyene gittim beni zor ikna etmiş olsalar da o 2 kiloyu aldım şu an. Fakat bir zamanlar cidden çok kilolu olduğum için hala karın bölgemde fazlalık olarak duran az da olsa bir göbek var. Bunun fazla yağ olmadığı yağ oranlarımdan aşikar peki bu ne? Spor yapma sonucu sıkılaşarak gidecek bir şey midir?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle düşündüğün gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kanka bel cevresi su ödemidir duzenli sauna kardio ile gecer bayanlarin vucudu su odemi tutmaya meyilli malesef tuzlu beslenme bol su ic sporsuz imkansiz gitmez malesef

0|0
    0|0
  • Sporla gideceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Karin bölgende yaglanma olabilir mi? Yag oranin azdir aama o bölgede fazladir

0|0
    0|0
    • O vücut yağ kas oranını ölçen aletin gösterdiğine göre normal seviyede yazıyo karın bölgesindeki yağ oranı için

• Anladim. Spor yaparak sikilastirarak tabii ki giderilebilir diye düsünüyorum. Kolay gelsin dert etmeyin

Kızlar Ne Diyor 1

• Nasil kilo verdin? Bir kac öneride bulunabilirmisn? Tskler

0|0
    0|0
    • şeker yemiyorum, kızartma yemiyorum, tatlı krizlerimde hurma tüketiyorum, porsyon çok önemli, kendine yasaklar koymak yerine besinlerin vücuduna neler yaptığını öğren ki bir şeyi yerken de ona göre davranabilirsin. Mesela vücuduma zararı olan bir şeyi yemek istiyorsam zararlarını düşününce ya yemekten vaz geçiyorum ya da porsyonu bana yetecek kadar küçültüyorum. üç ana yemek ve açlık seviyeme göre 3 ile 5 arasında değişen miktarda ara öğün yapıyorum. Ara öğünlerim öyle sade çubuk kraker falan değil ama onlar çok saçma geliyor bana. Meyve, Türk kahvesi yanında belki bir gün kurusu ya da hurma ( ağzın tatlansın diye:) ), kilo vermek için yarım korumak için bir çay bardağı leblebi ( beyaz ya da çifte kavrulmuş diğerleri kendini kandırmak olur) yanında da bir kase yoğurt ya da bir bardak ayran, kilo vermek için 5-6 korumak için 10-12 çiğ badem ya da fındık veya 2 adet tam iç ceviz vb. ara öğünler kaliteli besinlerdir. Ana yemeklerinde salata ve yoğurt-ayran tokluk için önemli.

• Cok tskler :) uzun süredir cok ugrasiyorum ama sonuc alamiyorum. Tartida bir düsüyor bir cikiyor kilom. Veririsemde cok yavas ve az veriyorum :( eskiden hic böyle bir sorunum yoktu ama son 1-2yıldır böyle

Yükleniyor...