Moral 0 tavsiyeler nelerdir

hayattan bezmiş gibi bir tipim var sevgilim olsa mesaj laşsak oda yok derslerden başarılı olsak oda yok sosyal çevre desek oda yok babam yok bezmişim hayattan

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• dövüş sporlarındanbirine yazıl kursuna

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayatın tadını çıkarmak için elinden gelen her şeyi yapmayı denedin mi?Ne olursa olsun yaşamak güzel diyerek kendini teselli etmeye çalıştın mı?Moralini düzeltecek küçük şeyler yapabilirsin.Mesela güzel bir film izlemek,çantanı yanına alıp dışarda tur atmak.Ya da görmek istediğin yerleri gezmek.Mutlaka bir arkadaşın,seni düşünen derdine ortak olacak birini bulacaksındır.Cevaplarda kendini senin gibi gören arkadaş da başkalarını üzmeye devam ederse mutlu olmamayı hak ediyor!

0|0
    0|0
  • sevgilinin olmaması çok güzel bşy :D kafan kulagın rahat

0|0
    0|0
  • bir kedim bile yok anlıyor musun

0|0
    0|0
  • biraz uyu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Senle aynı durumdayım. Sırf soruyu kaybetmeyip, güzel cevabı olan birisi olursa diye cevap yazıp beklemeye koyuldum. :)

0|0
    0|0
  • kanka senin müzik eşliinde spor yapman lazım :) parkour and freerunnning izle bak bu benim hayat tarzım mesela :) link

0|0
    0|0
  • Aslında her şey senin kafanda bitiyor sen mutlu olmaya bak.

0|0
    0|0
  • maddi durumun nasıl bilmiyorum ama deişik yerelere git kötüyse turistik yerelere git çalış biraz inanılmaz eğlenceli ve güzel bir deneyim bakış açını tamamen deiştiriyo

0|0
    0|0
  • şu an anlattıgın durumlar aynısı bende var aynısıısıı =(( o yüzden halinden bir ben anlarım

0|0
    0|0
  • Kendine yeni uğraşlar bul..

0|0
    0|0
  • Evet senin durumun iyi değil. Bende biri olmadığı zaman diğeri oluyordu.

Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Hayat böyle iyi, kötü idare edcez varolanla şef,başka bir alternatif vermiyor malesef...

0|0
    0|0
Yükleniyor...