Arkadaşlar zayıflamak istiyorum bana önerebileceğiniz şeyleri duymak istiyorum?

Size kendimden bahsedeyim. 18 yaşındayım 1.70 boyunda 80 kilo bir genç kızım. Gerçekten hiç ddğilse okullar başlayana kadar biraz kilo vermek istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• sana güzel bir haberim var...

- zorlayıcı diyetlerden sıkıldınız mı?
    - spor salonlarında ağırlık kaldırmak istemiyormusunuz?
    - oturduğunuz yerden kalkmak istemiyormusunuz?

O ZAMAN ŞİŞMANLAYIN !!! :=)

yapman gereken şeyler belli sorman saçma olmuş kardeşim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Akşam yemeği yeme yerine yoğurt ye ama market degil ev yoğurdu üzerine pulbiber limon. Sabahları sağlam kahvaltı yap beyaz ekmek yeme bir dilim iki dilim ye öğle yemeğinde de bir tabak çorba iç bir dilim kepek ekmekle. meyve olarak elma ananas tercih et. C vitamini çok önemli. Yeşil çay iç ilk başta sevmezsin sonra alışırsın :D ve günde bir saat spor yap yürüyüş yapacaksan tempolu olsun. Önerilerim bu kadar :D eğer selülit problemin varsa sabah kalkınca ılık bir bardak suya yarım limon sıkabilir ya da geceden yarım limonu dilerek suya atıp üzerini örtüp sabah içebilirsin detoks suyu gibi :D şimdiden kolay gelsin benim önerilerim bu kadar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kinoya tozu. Doğaldır, direkt yağ yakar. Aç karnına 3 öğünde , su bardağına ılık süt ile içeceksin. Sahlep gibi aynı.

0|0
    0|0
  • anneni bir kenara oturt,. ev işi, bulaşık, çamaşır, alışveriş işlerini kendin yap. pazara git, araba, taksi v. b. kullanmadan hepsini eve taşı. garanti ediyorum ayda 4-6 kilo verirsin. buna en çok da annen sevinir.

0|0
    0|0
  • 80 sankı bıraz fazla olmuş 56 düşmen lazım ama kendıne kuçuk ve kısa vadelı hedefler koy meyve ağırlıklı beslen ve bol bol spor yap bol bol sıvı tuket

0|0
    0|0
  • Spor salonuna yazıl 2 ayda 10 kilo felan verirsin azcıkta bogazini tutarak

0|0
    0|0
  • Aksam. 17..00 dan sonra yemek yeme bol bol yuru. bol sivi tuket... birden yemegi kesme hasta olursun... Şu an gelisim cagindasin saygilar.

0|0
    0|0
  • Az ye

0|0
    0|0
  • Ozelden yaz

0|0
    0|0
  • Sadece spor ve diyet bunun başka bir yolu yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sabahları kalkınca ılık limonlu su, gün içinde sade kahve, yeşil çay ve bir bardak maydanoz suyu.
    Youtube'dan bu takvime göre her gün bu videoları aratarak sporunu yap
    Un, tuz ve şeker yasak
    Her gün bir yumurta

0|0
    0|0
  • Internetten gördüğüm kadarıyla yoğurt bol ye hani yemek yerine felan bıkıcaksın ama istiyosan başarırsın klasik ama su iç bide bu cidden önerim

0|0
    0|0
  • Ay çok denedim olmuyoooooooo ya

0|0
    0|0
  • Yeme alışkanlığını düzene sok. Birden sıkma yavaş yavaş önce çikolata vs bunları bırak. Yağlı şeyler tüketme ve tabiki spor yap. Spor hareket olmadan zayıflanmaz :/

0|0
    0|0
  • Sende bendensin 😏 basket oynuycaz baska care yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...