Spordan anlıyanlar bakabilir miii?

70 kiloyum 1 ayda yüryüş yaparak yediklerime dikkat ederek kaç kiloya düşerim vede spor salanunda çalışırsam kaç kiloya düşerm ayrı ayrı yazarmısınız şimdiden teşekkürler

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ayda 10 kilo vermen mümkün tek çaresi ise 8 den en geç 9 dan sonra hiç bişey yemiceksin meyve bile sadece su tüketebilirsin doğal sıvılar ya da yürüyüşünü sporunu yap ama 9 dan sonra hiç bişey yeme gündüz ne yemek istiyosan ye patlicak dereceye gelme ama gündüz çok rahat yakarsın ama gece yakamazzsın

1|0
    0|0
    • Neler yemeliyim peki ben tek zayıflamak değil hoş bir vicut istiyorum spora gidicem fakat biraz grö gidicem 1 aya kadarda değişikliğimin olması lazım

• Kardes gozunuzu seveyim bilip bilmeden biliyormus gibi sallamayin be

• @Adam-Gibi-- biliyosan söyle ozamanda aydınlat bizi

En İyi Kız Görüşü

• 65e rahat düşersin. Zorlarsan 60 olursun bence👍

0|0
    0|0
    • Zorlarım yeterki veriyim ama napmam lazım

• Fitnesse gidicem haftada 3 gün özel derslerim var pilates zumba gibi ama 15 gün kala gibi gidicem o zaman farkı olmıcam şimdiden diyete başladım bende

• Fitnessın bir etkisini göreceğini hiç zannetmiyorum, görmedim, görmediler. Bence yalnızca fitleşmek ve kas oluşturmak için gidilmeli, senin önceliğin kilo vermek. Tabi nasıl istersen yine de.

Erkekler Ne Diyor 16

• Öncelikle haftada bir kilodan fazla verme çünkü çok fazla verirsen kaslardan daha çok kaybedersin. Antremanlarınada önem ver ama ilk önem vereceğin beslenme olsun. Protein alımını yükselt, kaliteli yağlar tüket, basit karbonhidratlardan uzak dur karbonhidrata sınırlama getir. Mineral ve vitamin takviyesi yapmayı unutma ayrıca bol bol su içmen gerektiğini de unutma.

0|0
    0|0
  • Bünyeye göre değişir ama düzgün bir çalışmayla en az 5 verirsin bence

0|0
    0|0
  • salon ya da yürümekle çıkacak sonuç önemli değil kilo vermek için öncelikle azim şart azimli ol ne istersen yap

0|0
    0|0
  • Detay yetersiz,
    Ama en disiplinli diyeti de uygulasan sağlıklı olan 5 ama o da ilk ay için iç yağlardan olur yani göbek basenden fazla bekleme

0|0
    0|0
  • her gün koşarsan kültür fizik çalışması yaparsan max 8 kilo verirsin sağlık sınırı o ama normali 5 kilodur haftada yaklaşık 1 kilo

0|0
    0|0
  • Duzenli beslenme disiplinli spor yaparak 5kilo verebilirsin. Cok diyet cok spor yaparsan bayilir kalirsin. Az ver oz ver.

0|0
    0|0
  • Çok zorlarsan 65 ormal yaparsan 67 çok rahat olabilisin.

0|0
    0|0
  • Yediklerine dikkat ederek ve spor yapak ayda 4-8 kilo arası verebilirsin az az ver hrray vet

0|0
    0|0
  • Düzenli spor ve sağlıklı beslenme ile hızlı kilo verebilirsin. Spor salonu tavsiyem.

0|0
    0|0
  • O sporun intensivliyine ve senin metabolizmana bağlı

0|0
    0|0
  • Sadece yürüyüş yetmez

0|0
    0|0
  • Boy kac yas kac?

0|0
    0|0
  • 4 ayda 21 kilo veren birini tanıyorum..

1|0
    0|0
  • ye ye napcan sen

0|0
    0|0
  • boy kaç?

0|0
    0|0
    • 1.64

• 1 aya kadar vermem lazım

• sıkı çalışman lazım kardeşm.. ekmeği ve hamur işinide unutman lazım..

• Senin isminin baş harfi m mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Spor salonunda çalışır + sıkı bir diyet yaparsan= 4-5

0|0
    0|0
  • Bir ayda 4 kg vermek en sağlklısıdır verebilirsin de

0|0
    0|0
  • Yuruyus yerine kosuyu denesen? Daha etkili.

0|0
    0|0
  • Bikere önce ne kadar Cok kilo veririm hesabi yerine bir hedef uygulaman daha dogru olur. Ve yazdigina göre bu sekilde 1 ayda 5-7 kilo vermen gerekir

0|0
    0|0
    • Hedefim verebiliceğimin en fazlası çünkü ilk görünüş için normalde hedefim 65 60 56 ydi ama Şu an em fazla me kadar verirsem

• Metabolizmana göre değişir ben 1 ayda yediklerime dikkat ederek ve haftada en az 5 gun yuruyerek 6 kilo vermiştim ama benden sana tavsiye cok hızlı kilo vermeye çalışma çünkü bir anda vücudun altust aliyo ve kiloyu geriye çabuk aliyosun

0|0
    0|0
  • Akşamları yoğurt ye çok faydalı inanki

0|0
    0|0
  • Bu herkesde başka olur. Bir ayda 5-10 kilo verebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...