Haydi Türkiye Futbol Fenerasyonu ha gayret başaracaklarmı?

link

uzatmalarda Necatinin attığı bu gol ofsaytmışmışmış bilmiyorum belki ofsayt kuralı değişmiştir benim haberim yoktur

sizce bu pozisyon ofsaytmı? Bide final maçında nasıl bir hakem hatası olur?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Ofsayt diyen zerre futboldan anlamıyodur..

Ayrıca Gökhan Gönül'ün pozisyonuna penaltı diyenler vardı bir gidin gözlük falan alın kendinize ya..

Final maçında Sow rakip ceza sahası içinde düşürürlür ! Al sana penaltı..

1|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• kayserili salihin 1 hafta önceki açıklamalarını hatırladım o pozisyonda

kadıköyde sadece feneri değil hakemleri de yenmek lazım demişti haklıydı

federasyon final maçını amsterdam da oynatabilir

0|2
    0|2
    • Evet sayende bende hatırladım kuyt ve sow gitsin hakemlere Galatasaray için çalışıyorsunuz desin hadi bu olaydan sonra :))))

• ofsayt değil gol nizami.hakemlerimiz çok süper zaten hata yapmadan maç bitirmezler

0|1
    0|0
    • ofsayt olmadığı doğru ama hakemlerimiz fb formasını çıkartıp maç yönetmeye başlayacağı zaman hata yapmadan bitirirler diye düşünüyorum

• hangi maçta yapmıyorlarki.bana 1 tane hakemin hata yapmadığı bir maç gösterin şapkamı yerim:)

• Aykut Kocaman her hafta saha dışı olaylarından bahsediyor çıkıp bir açıklasa bunları ofsayt falan yok buz gibi gol

0|1
    0|0
    • olurmu o zaman başarısızlıklarının ne gibi bahanesi kalacak?

• Gecen sene Kayserili oyuncuya yapılan faul verilmedi,90+3'te fb golü attı ve sonrasında penaltı vurusları ile finale cıktı.

Es-Es macında Necati'nin yüzde 101'lik verilmeyen golü ve gene fb finalde.

kupa zorla fb'ye aldırtılacak.

0|2
    0|0
    • dur bakalım adaletli olurlarsa güçleri trabzona yetmez gibi

• tv den izleyip karar vermek ne kadar güzel bişey dimi? bizimde penaltımızı vermedi

0|1
    0|0
    • hangi pozisyon gökhan gönülün pozisyonumu orda bizim komsunun 4 yasındaki kız çocuğu olsaydı yere düşmezdi penaltıymış hahahaha güldürdün esas ordada hakem hatası gökhan gönüle kart vermedi aldatmaya yönelik

• haksızlık değilmiderken hakem bilerekmi vermiyo evden slow çekimde izlemek kolay orda o atmosferde onun kararına vermek kolay değil,yorumlarından aşırı derecede fanatik olduğunu görüyorum ne yazsamda sürekli bişieyler yazcan zaten seni inandıraıycam tama artık yorum yazmıycam ve bakmıycam hadi iyi günler

• saol sana da iyi günler bu arada + verdim sana en mantıklı fb li olduğun için

• Tamam ofsayt değil ama hakemin art niyetli olduğunu sanmıyorum.Necati bir anda çok çabuk hzılanıyor o pozisyonda.Hakemin ofsayt gibi görmesi normal..Eskişehirspor'un hakkının yendiği gerçek tabi.

0|1
    0|0
    • diyelim çelişkide kaldı bu kararın aynısını fb nin aleyhine verirmiydi?

• Hayır vermezdi.Hakemler çelişkide kaldığı pozisyonlarda büyük takım lehine karar veriyor.

• ben fenerbahçeliyim ofsayt değil necatinin golü geçerli sayılmalı aynen fenerbahçenin beşiktaşa atıpta ofsayt diye iptal edildiği gibi

1|0
    1|4
    • peki sonunda hangi kupadan elenecekti fb o golün ofsaytını verseydi?

• sen diyorsun işte top dedi dört maç aldı diye. tükürmediği içinde tükürük cezası iptal oldu

• top diyim 12 maçtan 4 maç almasımı adalete giriyor aynı zamanda tükürdüde meireles hakem halis özkahya yarabbi şükür diyip yüzünü sildi 12 maç verildi tabi fb memnun kalmadı hemen hoopp 4 maç adalete bak bee

• ulan 2 senedir şampiyon oluyosunuz hala fenerasyon diyosunuz ne kadar utanmaz bir camia ve taraftarsınız siz ? m

0|0
    0|1
    • lan dangalak ben eskişehirli olduğum için es es in hakkını savundum Galatasaraylı kimliğimle konuşmadım fenerasyon tabi 2 senedir Galatasarayı durdurmaya çalıştılar durduramadılar ne sizin ne fenerasyonun gücü yetmedi daha uzunca bir süre yetmezde Ünal başkan olduğu sürece

• seninle tartıştıgım için kendimden utanıyorum aç bakalım play off kararı verilirken gs yönetimi ne demiş ondan sonra gel oldumu ?

• Gs yönetimi olmasın dese olmayacakmıydı?Play off kararının başından beri Ünal Aysal Ali Dürüst Adnan Öztürk Fatih Terim ve futbolcular her fırsatta bu sistemin yanlış olduğunu dile getirmişlerdir! Ancak "kulüpler birliği" denen zırvalık ve özfenerli demirörenin medyanın yeni yönlendiricisi olmaları sonucunda bu haykırışlar topluma duyurulmamıştır, üzerinde durulmamıştır ve sistem Türk futbolunun tek kurtuluş yolu gibi gösterilmiştir. esas ben seninle tartıştığım için kendimden tiksindim

Yükleniyor...