Boğa burcu erkeklerinin ve kızlarının özellikleri nelerdir arkadaşlar ? boğaları nasıl biliriz iyimi bilirik?

Boğa burcu erkeklerinin ve kızlarının özellikleri nelerdir arkadaşlar ? boğaları nasıl biliriz iyimi bilirik?

Güncellemeler:
15 mayısda doğum günüm birşeyler alın lan bana :D

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Gerçek bir erkekseniz, Boğa Kızlarının gönlünü çalabilirsiniz. Zira o, her türlü erkek işini rahatlıkla yapabilir ve idareyi kolayca eline alabilir.

Aylarca ve yıllarca kusursuz, dengeli ve kontrollü davranışlar içinde, çiçeklerin kokusunu içine çekerek ve çevresindeki tüm o sinirli gürültü patırtılara aldırmadan yaşayıp gider.

budur boğaların kadını da erkeğini de iyi derler

0|0
    0|0
    • bencede iyidir bogalar.bendee boga burcuyum cicek bocek herseyi severim...

Kızlar Ne Diyor 8

• biz herzaman iyi olduk ama damarimiza basinca sokaklara sinirle dagilan,uzerinde 10 15san fazla durulmayan bogalardanda kotu ola biliyoruz ama sadece biseye cooook kizarsak...

0|0
    0|0
    • aynen öyle bir insan 2 yılda bir veya 1 yılda bir sinirlenirmi ama allah o sinirden ve güçten herkezi sakınsın

• amin bencede

• İyiler iyiler :D İnatçılar biraz ama sadık dürüst ve güvenilir kişiler yalnız çok fazla ilgi sevmezler tam orta karar olucak ona göre :D

0|0
    0|0
  • iyiym iyi :D

0|0
    0|0
  • BOĞA erkegıı hep benim dedım olsn der..

inatçıı piiss huysuz:D

0|0
    0|0
  • Cok iyi biliriz, sevilesi mahlukatlar.

0|1
    0|0
  • kıskanç oluyorlar epeyce.

0|0
    0|0
  • boğa kadını da erkeği de candır, canandır.

0|0
    0|0
  • net seksi sadık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Boğa kadını affedermiki

0|0
    0|0
  • Boğa burcu sevdiğini çok sıkar bu yüzden ayrılma sebebi bile olabilir,çünkü boğalar hep sevdiğini düşünür onu çok sıkar.

0|0
    0|0
  • Boğa kızları zor valla..

0|0
    0|0
  • Boğaları çok iyi bilirim.

0|0
    0|0
  • ben bazen koç bazen boğa oluyorum 20 Nisan tam sınırda o yuzden ıyı bılırım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...