Erkek arkadaşınız sürekli sizinle kavga ediyor ve hakaret ediyorsa

Erkek arkadaşınız sürekli sizinle kavga ediyor ve hakaret ediyorsa..Sinirli bir yapıya sahip fakat tüm hırsını sizden çıkarıyorsa...Ayrıldığınızı söylüyorsunuz, fakat beraber iş yapıyorsanız ve konuşmaya mecbursanız...O ilişkiniz devam ediyormuş gibi sizin görüntünüze vede çeşitli hakaretlerde bulunuyorsa..

Bu adama napılabilir...Yada kendisi ne yapmaya çalışıyordur..Özellikle kavga ettiğinizde alakasız bir şekilde sen evlenecek insan değilsin vs diyorsa...Napılabilir.Akıl verin

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir insan sevgilim olamaz zaten iş ilişkin dahil olmak üzere çıkarmlaısın hayatından.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hiç muhattap olma, sadece işini yap ve öfkelendiğini de sakın belli etme. Kısaca senin üzerinde mastürbasyon yapmasına izin verme..!

0|0
    0|0
  • Kızım erkek arkadaşın tam bir klinik vaka. Acilen bir psikiyatr kliniğine gidip tedavi olması gerekir.Yapacağın yegane şey onunla aynı yerde çalışmaman ve ondan uzaklaşman. Sürekli kavga, hakaret, aşağılanma. Bununla kazara evlensen, evliliğinizin 1. ayında bu adamdan dayak ta yersin. Benden söylemesi.

0|0
    0|0
  • İlişki bittikten sonra aynı yerde çalışmak ... Sanırım sorunun sebebi de çözümü de aynı cümlede. Aynı yerde çalışılmaz , ayrıca o kadar asabi gergin bir adamsa bu arkadaş saplantılı bir kişilik olma olasılığı da var. Bence sizin yapmanız gereken aynı ortamda bulunmaktan şiddetle kaçınmaktır

0|0
    0|0
  • ınsan sevmedıgı bırıne sınırlenemezmıs sen aldırma bende oyleydım kız arkadasıma karsı artık kendıme hakım olmaya calısıyorum aldırma o sozlerı ne derse tamam askım v.s gıbı sozlerle geçiştir sakınleşir zaten bende oyleyım

0|0
    0|0
    • Beni çokmu seviyor yani.. Bu kadar hakareti ne için, beğenmiyorsan beni yanında dolandırmayacaktın ozaman bu neyin nesi şimdi acaba..Amacı ne ,ne yapmaya çalışıyor

• sınırlenınce oyle yapıyodur

• evlencek insan değilsin düyorsa seninle gelecek planlıyor sen davranışlarınla onun planlarını yıkıyorsun

mutlu huzurlu et onu evlilik planı kurmak bir erkek için çok korkularla dolu bir dönem bir de sen huzursuz etme onu zor bir dönemde

0|0
    0|0
  • hemen kop zaten sana yapabileceği en büyük hakareti yapmış sen evlenilecek insan değilsin demiş sen daha ne onunla aynı havayı soluyorunki,

0|0
    0|0
  • onu öldürürüm nerde benim savaş baltam duel işi çözer sanırm :)

0|0
    0|0
  • dengesiz ne konuştuğunu bilmio herhalde

0|0
    0|0
  • Bir ilişkide saygı kalmadıysa, o ilişkiyi yürütmeye çalışmanın anlamı yok.

0|0
    0|0
  • Senin karakteri bilmeden bişey diyemem dostum üzgünüm tek taraflı bakmıyorum

0|0
    0|0
  • sen evlenilecek kız değilsin diyorsa sizde bir problem vardır kesin..ama çocuk karışıyor size hala sanırım sizinle cinsel birşeyler yaşamamış egosunu tatmin ediyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kendine neden hakaret edilmesine en başından izin verdi ki. En başından tavrını koysaydın sen kim oluyorsun diye bak cesaret edebiliyormuydu. Neyse sakın üzme tatlı canını. yol ver gitsin. hiççç dert etme. Gerekirse aynı ortamdan çık. Ve kurtuldun diye allaha şükür et.

0|0
    0|0
  • Oturup konuşmayı dene bence eğer yürümüyorsa ve bana sürekli böyle davranmaya devam edeceksen bitsin de seni kaybetmekten korksun avucunun içine almasına izin verme.Ve bir erkek sana evlenilecek kız değilsin kelimesini kullanıyorsa baştan ipleri onun eline vermişsin demektir çünkü ne söylerse söylesin sen bitirmiyorsun almış avucunun içine seni bu kadar tölarans gösterme ezdirme kendini giderse gitsin ya sana sevgilimi yok güzelim.

0|0
    0|0
  • Kulak asmam ve yeni sevgilim varsa gözünün önünden gecerim..

0|0
    0|0
  • belliki çok sınırlı bı yapıya sahip.. ya hep alttan alacaksın ya da bıtecek... pekı senı sevdınnden emn mısın

0|0
    0|0
    • Benim ondan soğuduğum net...Ama bir iş yapıyoruz ve işim yüzünden muhattap olmak zorunda kalıyorum..

• işle aşkı bırbırıne karıstırma...snde

• uzak durmaya çalış aynı sey başıma geldi hiç hak etmediğim halde hep hakaret hakaret , sonunda ayrıldım ve iş yerimide ayırdım şimdi çok rahat, bir insan kim olursa olsun o kadar laf ve hakarete maruz kalmamalı buyuk olasılıkla psikolojik sorunları vardır. mesela benimkisi ileri derece narsisti hep kendini anlatıyordu, sorunlarını .

0|0
    0|0
  • benim erkek arkadaşım da öyle sinirlenince bazen ağır konuşuyor kişiliğime hakaret değil asla,

ama sevgisinden en ufak bir şüphem yok karşımda dal gibi titriyor sevgisinden o yüzden sorun yapmıyorum diken sevilirse güldendir :)

0|0
    0|0
  • Ayrıl stress topumusun sen

0|0
    0|0
  • Böyle biri asla ve asla erkek arkadaşım olmaz : /

0|0
    0|0
  • Ayrıl zaten o kesinde aynı ortamda olmak kötü. Kurtulması zor oluyor. Bence bir süre ayrı takıl. Baktın sorun çıkartıyor işindende ayrıl başka yerde çalış yani senden kıymetli mi?

0|0
    0|0
  • ilk gözüme evlenilcek insan değilsin lafı çarptı..ha ayrı değil gibisiniz..sende eleştirdiği şeyleri bir gözden geçir, tekrar eden şeyler mi yoksa her yeni bişeyede sorun mu çıkarıyor..bizde kavga ederiz bazen, genelde daha önce uyardığı konularda köpürür, bağırır çağırır, maço dersin, kanepeye kül dökülse (titizliğinden değil) özür diler, yorulup temizlediğin şeye döktüm diye..

seviyosan bir gözden geçir işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...