Salih Kusu dizisinde Galatasaray'in bayrağını çöpe atma sahnesi hakkında ne düşünüyorsun?

Video linki: link

Show TV’de yayına başlayan yeni dizi “Salih Kuşu ” Galatasaray taraftarlarını adeta çılgına çevirdi. Gani Müjde 'nin senaryosunu yazdığı dizinin ilk bölümündeki bir sahnede, Galatasaray bayrağının "Neyse herkes birgün Fenerli olacak tezini doğrulayalım." denilip çöpe atılması büyük tepki topladı. Sosyal paylaşım ağı Twitter 'da organize olan Galatasaraylılar, Gani Müjde'ye yönelik eleştiri Tweet'leri gönderdiler. Yoğun tepki mesajlarıyla ismi TT listesine giren Müjde, Twitter'dan attığı Tweet'lerle, durumdan sorumlu olmadığını söyledi ve özür diledi. İşte Gani Müjde'nin yazdıkları: "Senaryomuzda öyle bir sahne yok.Sette eklenmiş.Yapımcıya telefon ettim tekrarında çıkartıldı zaten. Sahneyi attırdım ve ekleyen yönetmenin uyarılmasını istedim daha ne yapayım. Başlarında duramam ya sahne çekerken. Çöp sahnesi senaryoda yoktu.Sahne atıldı ve ekleyen arkadaşa gereken ceza verildi.İncinen arkadaşlardan sorumlu olmasam da özür dilerim."

0|0
513

En İyi Erkek Görüşü

• biz türkler yıllar boyu dizileri sinema filmlerini hep gerçekmiş gibi izledik kötü rolde oynuyor diye erol taşı dövdük nuri alçoyu dövdük. polatı abdullah çatlı yaptık çocuklar duymasındaki havuça doğum gününde cep telefonu kargoladık çakır dizide öldü diye mevlüt okuttuk. bana galatasaraylıların tepkisi küçük kalmış gibi geliyor gani müjdeyi ya da levent ülgeni dövmeliler

0|1
    0|1
    • son cümlen hariç çok güzel bir mesaj yazmışsın tebrikler

ağlasam mı gülsem mi bilemedim şimdi..tuhaf bir milletiz

• son cümlem sadece galatasaraylılar değil fenerbahçe beşiktaş trabzon içinde geçerlidir hepimiz aynı milletiz

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Yayindan kalkmasi lazim yok bilmiyomus senarist cocukmu kandiriyorlar ozellikle yapildi dizi kalksin yayindan bazilarina ders olsun

0|0
    0|0
  • Ne mühim şey ama.

0|1
    0|1
  • Rezillik tam.

0|0
    0|0
  • :Dyorum yok

0|0
    0|1
  • Vay be agliyoruz hahahah hic gulucegim.yoktu boyle soruyu sorucak biri 0 12 yas arasindadir

Egerki daha buyuksen vay halimize vay

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• hakaret gibi olmuş

0|0
    0|0
  • Demek bir senaristin dizisinde "rakibin bayrağını çöpe atacak kadar kendinden geçmiş" bir fanatiği betimleme hakkı yok. Enteresan ülkeyiz.

0|0
    0|0
  • Gazetede okudum bu konuyu; Gani Müjde özür dilemiş, filme tepki çekmek için reklam amaçlı yapıldığını düşünüyorum ben ee sonuçta ''Reklamın iyisi kötüsü olmaz'' derler.

0|1
    0|0
  • 444 11 78 arayıp "Salih Kuşu" adlı saçma diziyi şikayet etmem sadece 2 dk sürdü sizde arayıp şikayet ediniz ..

0|0
    0|0
  • Ne diziyi ne de kanalı dikkate bile almam. O gani mujde ki cazibeyi son bolumde hayat kadini yapip diziyi bitirdi o da bitti zaten. I love cazibe :)

0|1
    0|1
  • memlekette başka sorun kalmadı gs flaması için yas tutacağız sanki.

0|2
    0|2
  • yönetim bana kızıyor ama bu ülkede oros pu çocuğuna oros pu çocuğu denir başka bir sıfat yok...

2|0
    0|0
  • sölüp yere bırakabilrdi o olurdu bak

0|0
    0|0
  • Bize mazlum edebiyatı yapıyorsunuz, medyayı yanınıza alıp ortalığı kasıp kavuruyorsunuz deniliyordu. Ortalığı kasıp kavurduğumuz konusunda hemfikiriz ama medyanın kimin elinde olduğunu bu kareden çok iyibir şekilde anlayabilirsiniz.

0|0
    0|1
  • Gs severlerle antipati FB Liler ilede empati kurmuştur... Olabilir gsliler şimdi kızgndır... :-|

0|0
    0|0
  • dizinin isminde meymenet yok zaten

0|0
    0|0
  • çöpe atıyor diye abartıp masumculuk oynuyorsunuz çöpe falan attığı yok masanın altına atıyor bence yoğun tepki mesajları gerektirecek bir durum yok

0|0
    0|1
Yükleniyor...