Ben ne kadar kilo da alsam yine de narin oluyorum

çünkü kemik ince yapısı 160 boyum 52kilo kilomda sıkıntı yok ben spor yapan arkadaşlardan net bilgi istiyorum ani plates yaparsam gunde kacs at yapmaliyim bu1 ne gibi faydaları olur bu 2 guzel bir vucüda sahip olm istiyoırum yanlıs nbalamayın biri begensın diye değil kendım için yaz bikini giyecem ince bir bel hafif kaslı birvuct nasıl olur lütfen spor yapn ciddi arkadaslar ve bilgi sahibi olanlar yazısn dalga gecenler yazmasın istemiyorum hafif dolgun kalcalar her kadının hayeli bende istiyorum

Güncellemeler:
kısacası plates yapıcam ne gibi artıları olur
kısacası linsday lohanın vucut yapısını cok begeniyorum oyle olmak istiyorum 28yasnda tas gibi kız

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• çekilin lan REKLAMLAR :D :D ;)

1|0
    0|0
    • kızma ya :( az gülsen dişin dudana mı yapışır yani . neyse herkesi neşeli sanıyoz ondan böyle oluyo . spor solonu na gitmeyip evde yapıcaksan , 1.60 a 49 da iyi olur 48 de , bu kiloya düşsen bile sporunu bırakma , evde çalışıcan için beş kiloluk bir ağarlık elinle kaldır indir , kol kasların az şekle girsin,yada paran varsa bayanlar için dambıllar var onlar dan al , karın kasların için yani karnının şekle girmesi için sürekli mekik çek , esnek bir vucut için ; açma germe hareketlerini yap ve koş.

• tesk ederim yapıcam plates dusundum

• 60 kilo olsan süper olur aslında

0|0
    0|0
  • 160 boyla ne kadar vücut yapsanda boş olurki boş ver 52 kilo güzel durur 160 boyla

0|0
    0|0
    • ama dolgıun hatlar sıkı vucut kötumu

• ama iyiokuı kendişm içinbaskları iön değil ilaha bir insan guzl hatlara sahip olak isterse kendı için olmazmı

• sen kafana çok takmışsın bu olayı sabah 6 da kalk yemek yemeden bir 15 dk yürü sonra tempolu koş bir güzel terle yemeklerini azalt doyana kadar yeme falan işte azda olsa kilo verirsin göbeğin varsa mekik çek :P

• boy 160 kilo 56 olmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...