1 dilimcik baklava yesem?

Diyetteyim ve bugün hiç tatlı bir şey ya da krizi basıtrıcak bir şey yemedim dayanamıyorum şimdi 1 tanecik baklava yesem kilo alır mıyım?

Güncellemeler:
MEYVE KESMIYOR DURUM ÇOK CIDDI 1. DERECEDEN TATLI KRİZİ DİYORUM

0|1
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Meyve ye.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tarçınlı bir şeyler ye ama yok dayanamıyorsan 1 dilim ye bir şey olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• iyi ozaman az kişinin bildigi bir şeyi söyleyeceğim sana pembe, 1 tane baklavanı yedikten sonra gün boyu bolca su iç, o tatlının etkisni kırar bu dediğim

0|0
    0|0
  • gören de olimpiyatlara hazırlanıyorsun sanır ya ye gitsin o baklavanın yağa geçmesi 24 saat sürüyor (1 baklavadan zaten birşey olmaz da) yağa dönüşmemesi için çok su iç ve diğer öğününde karbonhidrattan kısarsan hiçbirşey olmaz

0|0
    0|0
  • Tüm tepsiiyi ye, salla diyeti

0|0
    0|0
  • Bir dilim baklava: 250 kalori ona göre düşün ve bastır krizi...

0|0
    0|0
  • bütün emeklerin boşa gider sakın yeme sakınnnnnnn

0|0
    0|0
  • ne kilosu ölürsünnnn yemeeeee

0|0
    0|0
  • tatlandırıcı kullan :D kahve falan içeceğim zaman kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Bir kereden bir şey olmaz :D

0|0
    0|0
  • Yemee

0|0
    0|0
  • elma ye meyve

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eğer seviyosan 1 dilim yetmeyecek 2. dilimi alacaksın bir diliminde 260 kalori var küçüçük şeyden o kadar kalori alacağına başka bir tatlı çeşidi tüketebilirsin bastırmak için. Karşı koymak zor biliyorum :D

0|0
    0|0
  • Kilo almazsın ama diyetini bozabilirsin baklava yediğin için tekrar tatlı birşeyler yemek isticeksin muhtemelen.. Tavsiyem tarçınlı süt iç.

0|0
    0|0
  • Bir dilimden ne olacak ye gitsin ama şunu da unutma ; "2 dilim baklava kişilerin 1 saate yakın tempolu yürüyüş demektir. 2 saatlik ev işi bir tek baklava yapıyor.
    Karar senin.

0|0
    0|0
  • Ye gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...