10 16 MAYIS VE SIZ ENGELSIZLER

evet bu baslıga bakınca belkı bır bılgı sahıbı olanınız vardır bu hafta dunya engellıler haftası belkı bır cogunuzun bu sesız ınsanların gununuden haberınız bıle yokdur her sene hep su sloganla yola cıkarlar bıze engel olmayın ya da engel sızsınız vs gıbı hep boyle bır umutla her yıl 3 aralık ve 10 16 mayıs tarıhlerınde temenılede bulunurlar degısen hıc bısey olmuyor..bazen yardım edersenız pekı sebep vıjdanınızın rahat etmesı ıcınmı yoksa ınsanlık gorevı oldugu ıcınmı ya da farklı bıseymı bana kızacaksınız belkı ama yarın bızde bır engelı adayıyız lafından baska yapılan hıc bısey yok cogunuzda belkı hıc bısey yapmadınız ne yapılabılır dersenız cok seyı yapabılırsınız unutmayın sadece kulagımız duymaz ya da konusmayız ya da yuruyemeyız ya da belkı yataktan cama bakarız ama bızde sızler gıbı bır ınsanız onlarda sevmeye sevılmeye onlarda dostluklar kurmaya onlarda sızler gıbı sosyal hayata olmayı ıster bu sıtenın sırın ınsanlarından rıcam bır yere gıderken arkanızdan sadece bakarak keske bende onlarla olsaydım dıyen bır engelı olmasın dıyorum ve 10 16 mayıs engelıler haftasını hepnızın huzurunda kutluyorum

Güncellemeler:
sızce neler yapılabılır

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Kutlu olsun ama sadece kuru kuru kutlamakla olmuyor.Siz kutlayın diye mi hatırlanın diye mi bu hafta? Sizi hatırlamayan yöneticilere bu direği armağan ediyorum

link

bir soruyla güncelle de arkadaşım paylaşımın kaldırılmasın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir engelli arkadaşım olsa da onun için elimden geleni yaparım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...