Günaydın. Haftasonunuz nasıl geçti bakalım arkadaşlar?

Koskoca 2 gün kimimiz yan gelip yattı, kimimiz eşi, dostu, akrabası, manitasıyla gezdi dolaştı ee anlatın bakalım nasıl geçti neler yaptınız :))))

Ve ayrıca herkese mutlu - mesut, sevgi dolu, aşk dolu haftalar diliyorum..

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Her hafta aşk dolu haftalar dilemek nasıl oluyor anlamadım. Benim iyi gecmedi belki hafta sonum. Yine de mutlu kalın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• geçirdiğim en farklı haftasonlarından biriydi aşık olmaya başladım hatta o kişiyle sabahladım çok farklı 2 kişinin kavgasının içine girdim filan tanımadığım birinin evinde kaldım acayip bi haftasonuydu fakat güzel geçti :D :D :D umarım seninde iyi geçmiştir

0|0
    0|0
  • askere giden bi kankam wardı o ve onun kız arkadaslarııyla geçti 2 günümüzde hep beraberdik , beşiktaşla taksim arasındaydık. baya eğlendik güzeldi , bide fal baktırmasaydık daha ii olacaktı :)

0|0
    0|0
  • Güzel geçti gezdik ,dolaştık, para harcadık (en sevmediğim şey :D) alış veriş yaptık. Hava güzeldi istanbul'da şansımıza sahilde gezdik martılara ekmek atan insanları izledik.

0|0
    0|0
  • günaydın. genelde haftaiçleri eve pek girmem. haftasonları evdeyimdir.

0|0
    0|0
  • daha çok çalıştım.

0|0
    0|0
  • gezmekten yoruldum 2 gün boyunca :D

0|0
    0|0
  • bu hafta sonu tutturamadım iddaa yı:)

0|0
    0|0
  • tadından yenmez..

0|0
    0|0
  • Hasta oldum, dinlenmekle geçti

0|0
    0|0
  • söylemiycem bu sefer :)) biliyosun zaten nasıl geçtiğini ya da tahmin ediyosundur :))

0|0
    0|0
  • Çok güzel geçti, seninki nasıldı?

0|0
    0|0
  • reddeldim ama pes etmedim uğraşıyorum azıcıkta balans ayarı çektimmi kız cepte :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• walla stresli bi hafta sonuydu

bu hafta alım var:)

0|0
    0|0
  • C.tesi akşam 8e kadar ofisteydim..Pazar sinemaya gittim öyle böyle geçtiii :)

0|1
    0|0
    • Evet, Manhattan'da 558 katlı bir gökdelende, üstünde beyaz gömlek ve elinde kahve fincanın ile güneşin batışını izlemek gibisi de yoktur zaten. :))

• Güzeldi işte.. Cumartesi gününü kardeşime ayırdım, pazar gününü arkadaşlarıma..

Şimdi de dersimin iptal olması keyfini yaşıyorum nihoho :D

0|0
    0|0
  • günaydınnn evde misafirler balık rakı roka ziyafeti verildi...

0|0
    0|0
  • dinlenerek, bakım yaparak:)

0|0
    0|0
  • eh isde fena deyil normal

0|0
    0|0
  • kötü.

0|0
    0|0
  • Gunaydin:))