Planlayıp planınızın tutmadığı oluyor mu?

Otobüse binersiniz güneş hangi taraftaysa diğer tarafa oturursunuz ve otobüs döner güneş beyninizi kaynata kaynata yolculuğunuza devam edersiniz:) Bu durumda bir yaşlıya yer vermek akıllıcadır:) Umarım tansiyon hastası değildir diye düşündürse de.Her zaman hayat planlandığı gibi gitmiyor.Planınız tumadığında ne hissediyorsunuz B planınız oluyor mu?

Kul kurar kader gülermiş ... link

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ya o değilde otobüs dedin aklıma geldi anlatayım. Şimdi halk otobüsüne bindim arkaya doğru ilerliyorum. En arka beşli koltuğum tam ortasına oturdum. Sol önüme bir teyze oturdu. Elinde Vileda temizlik malzemeleri vardı. Belliki alış-veriş yapmış. Viledayı önüne bacaklarının arasına sıkıştırdı. Tabi bu viledanın uzun kırmızı saplı bir paspası var. Otobüsün demirleri ile aynı renk. Kıpkırmızı. Seyahat bir yandan devam ediyor, otobüs iyice dolmaya başladı. Derken arkaya yaşlı bir amca geldi. Dedim şu amcaya yer vereyim yazıktır. Tam ayağa kalktım, şoför bir frene bastı, amcaya bir baktım öne doğru gidiyor, otobüsün demiri diye, önündeki teyzenin viledasının sapını tutmasın mı. Allah! amca yerde yuvarlanıyor, vileda havalarda uçuşuyor, ben bir baktım orta kapının oradaki koltuğa gelmişim, amcaya göremedim sonra, yok böyle bir fren. O gün hiçbirşey planladığım gibi gitmemişti. Bitti.

1|0
    2|3

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 10

• kader...ben bşy yapmıyorum bazen hiç olmayacaksa da salıyorum artık ne yapayım...

1|0
    2|1
  • Her zaman cam kenarı alırım bir kere oturamadım. Benden önce binmiş oluyor bir önceki ilden, kaldıramıyorum da. Kibarık yapıp susmuyorum, bildiğin kalkmıyorlar :D Ama onlara razıyım, yarısını üstümde taşıdığım teyzeler de olmadı değil.

1|1
    2|1
    • ben kendi koltuguma sıgamıyorum zaten.

nefret ediyorum otobüs yolculugundan.

hele bir de öndeki koltugu yatırıp kucagıma oturursa...

• Çok var, bir ara hepsini anlatırım :D

• lego gibi olaydık iyiydi. otobüse binmeden parçaları ayırırdık :D

• Evet bir defa hoslandigimi sandigim ayni zamanda kus oldugum bu yuzdende faceten sildigim arkadasa mesaj yolladim seni özledim diye o da guzel cevap yazdi.Eger olumlu cevap alirsa bir kac gun sonra faceten eklicegimi planlamistim olumlu cevap aldigim icin aynen planladigim gibi yaptim.Arkadaslik istegimi onaylamadi 'Herseyi önceden planlamissin ama cok gec.Simdi mi aklina gelmisim'dedi ve planimi bozdu.

1|0
    0|0
  • of hemde cok

1|0
    0|0
  • İkinci bir planım olmaz genelde anında verdiğim kararlar durumu kurtarmasa da zaman kazandırır oturup düşünsem de bişey bulamam zaten

1|0
    3|1
  • Plansız yaşıyorum gerçekleşmeme riski beni üzer

1|1
    2|2
  • Planlı yaşamayınca psikolojim bozuluyor bir şeylerin eksik gittiğini düşünüyorum ...

1|0
    2|1
  • en kötüsüne her zaman hazırımdır.

1|0
    2|1
  • Dusununce planladigim hersey hemen hemen tutuyor ama tabi bunlar ufak tefek seyler

1|0
    2|1
  • ::: (\_(\

*: (=’ :’) :*

•.. (,(”)(”)¤°.¸¸.•´¯`»

1|0
    0|0
Yükleniyor...