İstemeyerek ayrıldığın sevdiğini aylar sonra bir başkasıyla görmek çok acı bir durum değilmi ?

Sen onu hala ilk gün ki kadar severken o şerefsiz gider başkalarıyla gününü gün eder bu durum da siz ne yapardınız ?

0|0
76

En İyi Erkek Görüşü

• yaş olarka henüz çok gençsiniz ve emin olun kadın olarak kendinizi tnaımadığınız gibi gücünüz hakkında fikriniz bile yok:))) sizi hak eden birisi olsaydı şu an yanıbaşınızda olurdu gerektiğinde saçınızdan sürükleyip nikah masasına oturtur dizinin dibinde kendisine eş yapardı ama sizi hak eden biri olmadığı için şu an yanınızda değil dimi:) leo busgaglia nın bir sözü vardır beni umursamamasındansa benden nefret etmesini tercih ederim diyor:)) umursamadığın bir şahsiyet olsun,afrikanın x bölgesinde y ülkesindeki z isimli şahıs nekadr umrunda ise o da okadar umrunda olsun:)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Gidip ağzını yüzünü yumruklamak isterdim o lavuğun ama sabır derdim sabır, sonra yatağa girdiğim zaman sessiz sessiz o halleriini düşünüp ağlardım.

1|0
    0|0
  • Ayrıldıysan gününü gün eder yıl eder ay eder.. Seni ilgilendirmez.. Ayrılmak = birbirinize karşı bir sorumluluk altında bulunmamaktır. Ayrıldıktan sonra 1 yıl kendisini odasına kapatacak diye birşey yok. Oda sevmiş olabilir fakat ayrılığı kabullenmiştir.

Ayrıldıysam düşünmezdim ben o durumda. Olmuyosa zorlamayacaksın.

0|0
    0|0
  • Sen sevip kedini yıpratırken o başkalarıyla. Anlattıklarının hepsi şu an bende ama tek çare ALLAH'A havale etmek tabikide haklıysan bu davada. Unutma insan yaşattıklarını yaşamadan ölmez...

0|0
    0|0
    • Haklıyım ailemin bir polisle evlenmemi istemediği halde karşı çıktım onlara yaptığı şeyleri göz ardı ettim yine de yanında olmak istedim ve onun yaptığı çok koydu.

• Gününü gün eden biri için üzülmenin hiçbir mantığı yok.

Yanlış tercihti deyip yoluna devam edersin.

Ben öyle yapıyorum.

0|0
    0|0
  • onu ayrılırken düşünmeliydin şimdi şerefsiz mi oldu ? yoksa şerefsiz sıfatı o na ait değil mi?

0|0
    0|0
    • Ben keyfimden ayrılmadım.Öz kuzenlerimden kıskanan bir adam haline geldi ve sürekli kavga ediyorduk bitirdik..

• Kardeşim bunlar böyle. SEVMEZSİN , KISKANMAZSIN , DEĞER VERMEZSİN SERSERİ OLURUZ... SEVERSİN DEĞER VERİRSİN ÇOK KISKANIR SAHİPLENİRSİN SIKTIN ARTIK OLUR YANİ UZUN LAFIN KISASI SİZ KIZLAR ANLAŞILMIYORSUNUZ

• Bırakın ya herşeyin bir dozu vardır bir insanı çok sıkmakta iyi değil çok serbest bırakmakta o aşırı abarttı yine de göz yumdm herşeyine ailem istemediği. halde devam ettim ilişkime o ne yaptı öz kuzenimle fotoğraf çekildim diye kavga etti ve ayrıldık bir erkek seviyorsa böyle basit şeylerle*olup gitmez olayını içeriğini bilmeden saçma sapan yorumlamayın.O beni kaldıramadı sadece yaşam tarzımı ailemi arkadaşlarımı herşeyi kıskanıyordu. Ben ona rağmen herşeyimi değiştirmeyi kabul ettim.

Kızlar Ne Diyor 7

• İstemeyerek ayrılıyorsun ve serefsiz o oluyor ? Allah alla ayrılmasaydın sahip cıksaydın o zaman ne yapcak yasınımı tutucaktı?

0|1
    0|0
    • Öz kuzenlerinle görüşmeni yasaklayan ama kendisi her haltı yiyen bir erkek arkadaşın olsaydı ne yapardın?

• Kızın sucu yok :)

• seni sevmek zorunda değil ayrıldığınız için istediği ile gezip dolaşabilir ne yapmasını bekliyordun hem ayrılıp hep yas tutmasını mı?

0|1
    0|0
  • ve umduğunu bulmaz tekrar sana geri dönmek ister ozaman sende bir laf var onu dersin olur biter:)

0|0
    0|0
  • maalesef o durumda birşey yapamıyosun için kan ağlasa bile.

0|0
    0|0
    • Artık umrumda değil...düşünmemeye çalışıyorum gördükten sonra bir nefret,bir kin doğdu içimde.

• o şerefsiizi en başta kalbimden söküp atardım.

0|0
    0|0
  • gün geliyo unutuyosun yanından geçiyo bir yabancı gibi

0|0
    0|0
  • aşırı acı verıyo fazlasıyla

0|0
    0|0
Yükleniyor...