Kızın Numarasını Almak?

Bir kızla görüşüyordum ama aramızda birtakım sorunlar oldu, şu anda kız bana 1 haftadır hiç yazmıyor (facebooktan konuşuyorduk). Ve şu an facebook hesabı donmuş vaziyette.

Yarın ise, kızın arkadaşı ile bu konuyu konuşmak üzere görüşecez. Arkadaşından, ilgilendiğim kızın telefon numarasını nasıl alabilirim? Doğrudan isteyince "yok veremem" diyecektir.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi telefonunu evde unutmuş gibi ya da telefonunun şarjı bitmiş gibi yapacaksın. Kızla buluştuğunda "telefonu kullanabilirmiyim çok önemli!" deyip kendi telefonuna; kızın telefon numarasını mesaj olarak atacaksın. Yalnız kızın telefonunda attığın mesajı silmeyi unutma çakmasın köfteyi :)

0|0
    0|0
    • Mantıklı ama kız telefon ekranına bakarsa olmaz bu iş :)

• Kızın telefonunu alıp ordan uzaklaşacaksın tabiiki birazda tedirgin davran acil bir şeymiş gibi zannetmesini sağla :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• yokvermem demesi güzel işaret en azından boşa kürek çekmezsin. direk tiste, vermiyosa zaten seni istemiyordur yorma kendini.

0|0
    0|0
  • bak ben on numara sır tutatrım de kızlar salak v kuş beyinlidir bliosun her türlü alırsın aga istemeyi bil yeterki çünkü kızlar bişe yokken bulunmaz hint kumaşı aşk die adlandırılıan kelimenin altında ise tam bir fahişedir;)

0|0
    0|0
  • Arkadaşı vermemekte ısrar edecektir.Kimden aldığımı söylemem falan de ikna et işte, senin ikna kabiliyetine bağlı..

0|0
    0|0
  • :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: kendı sorunun bılader :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...