Bir arabanın kadranında gördüğünüz en yüksek hız kaç?

Evet arkadaşlar bindiginiz bir rabada en yüksek kaç kilometreye çıktınız. Şahsen ve bizzat ben kullanmakta oldugum s2000ile 288km hıza ulaştım. ya siz ?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sidik yarıştırıyoruz. Haydi koşun :)

Ben en fazla 40 görebiliyorum İstanbul trafiğinde :)

2|3
    0|0
    • haha bu konuda haklısın istanbul içinde o hız yüksektir. ferahlatır.

Kızlar Ne Diyor 9

• Kendi sürdüğüm araç ile 230 km /h ..

Arkadaşın kullandığığı porche ile 280-290 km/h

0|1
    0|0
  • Azraille rakabet halindesin desene:)

0|1
    0|0
    • Şu tanıyı yok etmemiz lazım hız kötü birşey değildir hız felaket değildir hız kabiliyettir. kabiliyetsiz insanlar tarafından felakete dönüşür.

• ben 90 üstü olamam korkuyooreee

0|0
    0|0
  • ayağını yerden kesiyo mu yeter:))

0|0
    0|0
  • ben hızdan korkarım.en fazla 60 ila 80 arası olur.

0|0
    0|0
  • Çok kaza geçirdim hızdan ürküyorum artık. Benim sürdüğüm taşıtta 160 ın üzerine çıkmadım

0|0
    0|0
  • 120km:)

0|0
    0|0
  • 180 görmüştük geçenlerde..

0|0
    0|0
  • en yüksek hızı Sarhoşken hatırlamıyorken yaşamışımdır :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• way anasını adamde ne araba warmıs dedırten bazılarının azını sulanduracak durumdur yasına bakılınca bu olayın nasıl gercekleştıgını merak ettım 18 yasındasın oyle bı araba kullanıyosun cokda zengin bi baban war demektir. peki annen sutunu ıcırdıkten sonra ruyanda yaptıüın bu olayı hangi yolda denedin zira merak ettim o hıza ulaşman için cumhur baskanı olup yolu senin için boşaltmaları lazım ve cok duz bi yol olmalıı ... demi küçümen ;)

1|0
    0|1
    • :) sayın büyükçeneş abicim. abi diyorum çünkü abim yaşındasın. yaşımı çocuk olarak algılaman gayet normal senin yerinde olsam bende aynı tepkileri veririm. aklındaki soruları yok etmek için şunları söyliyim kendi arabam 90 model civic 7,500tl dir kendisi. kendi çalıştıgım paramla aldım. o s2000 benim değil saygı değer bir abimindir. ve bu hızı yaptıgım yol şilivri-edirne arası yoldur istersen o yola bir git gör. bu hızı rahatlıkla yapabilirsin. başka inandırıcı gelmeyen bir nokta varsa cevaplarım

• Abartmışsın..!

• @ausname banamı dediniz yoksa cevaplayan arkadaşımı anlamadım ?

• 120km/h. Kurallara uyalım , uymayanları uyaralım.

0|2
    0|0
  • ... En hızlısı mercury. 6.800 km hızı var.Onu kullanmak isterdim.Araba ne ki,ha 100 le gitmişsin ha 300 le.

1|0
    0|0
  • 314 km/h.. Lanet 30 Litreden fazla yakıyor... TR'de benden hızlsı olamaz,Co pilotluğumu Azrail yapıyor da...

0|0
    0|0
    • Porschem var... Satıyorum ilgilenen olursa Çift turbolu ve TR de kasko yapmıyorlar...bilginize

• daha önce corvette im vardı onla. ist-ank otobanında 321 km yapmıştım. gençlik işte şimdi anlıyor insan hızın risk olduğunu ..

0|0
    0|0
  • Bisikletle boşta 52 gördüm sayılır mı? :)

0|0
    0|0
  • Biz o kadar hıza ulaşamadık daha ama Allah ne verdiyse son haddine kadar basıyorum bazen.

Yüksek hız 288 sonra kelleyi kulağı asfalttan toplarlar.

0|0
    0|0
  • Şahinle 170 yapsaydın bence daha büyük bir başarı olurdu

1|0
    0|0
  • 240 km

0|0
    0|0
  • Offf!

:))

0|0
    0|0
  • Ben hız sevmiyorum 100 km geçmem.

0|0
    0|0
  • hiz kotudur gencler beni uyardilar cok dinlemedim..aci olaylar yasadim aman derim yavas derim

0|0
    0|0
    • Hız Felaket Değil Kabiliyettir.

• sen kabiliyetli olabilirsin..ama diğer kullananalarda senin gibi mi bunu düşün..

• İşte o yüzden kabiliyetsiz insanlar uzak dursun. ama kabiliyeti ölçmek için riske girmesi lazım :).

• Sidik yarışına bak :D

Honda civic 1.6cc 110hp 100kmye 11saniyede işeyebiliyor 200km uzaga işeyebiliyor.

Porsche 997S 3.6cc 400hp 100kmye 4 saniyede işeyebiliyor 300km uzaga işeyebiliyor.

Evet aşırı basınçlı idrar torbam var :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...