Sabah kalktıgımda bebek gibi oluyorum sizce kötümü?

Erkekler sorum sizee bir arkadasımın dogum günü partisinde sabahladık uyuya kalmısız . Bende uyandımgözlerimi ovusturdum sac bas dagılmış bianda herkes bana dogru yanaklarımı mıncıkladı neymiş oyuy bebek gibiymişim cok tatlıymısım . Tuttular makyajımı sildiler zorla bidaha makyaj yapma böyle cok tatlısın cok hoşsun. Tamamda yahu ben 23 yasındayım kadın dediğin bir iki makyaj dokunusu ister yani yoksa dedikleri gibi cocuk olurum.

Bu arada dogal sarısınım altın sarısı yesil gözlüyüm gözüm cok avık yesil gözümün etrafında lacivert hareler var yani rimel surunce falan cok hoş oluyor ayrcı beyaz tenliyim makyaj yapmayı cooook seviyorum sizce artık dedikleri gibi makyaj yapmıyım mı yoksa aynen devam mı ?

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• devam et sen böyle

1|0
    0|0
  • Anlattigin saca goze makyaja gerek yok seni gormeden bilemem ama dogal guzellik her zmn daha iyidir abartmadan belki cok hafif misal ruj degilde parlarici yuze fondoten miydi cok hafif belli olmicakadar bana guven.makyaji abartma guzelligine yazik cok zarari var cilde gencsin makyaj bu yaslarda ark gordum cok zarar veriyo abartma sakin bnde 23 yasindayim gencsin lafin gelisi dedim

1|0
    0|0
  • ayyy nede tatlıymış ben duyunca bile etkilendim :) boşver makyajı gerçekten bazı kızlar makyajsın bile çok güzel ve hatta daha güzel. snede o tatlılardansın demek bebe yüzlü seni oy oyy :)

1|0
    0|0
  • Cork cork em annenide..

0|0
    1|0
  • Bunca anlatımın üstüne seni görmeden bile etkilendim, hangi makyajdan bahsediyorsun.

1|0
    0|0
  • Makyaj yap kardeşim :)

2|0
    0|0
  • Ne kadar övünsem az diyorsun =)

1|0
    0|0
    • Övünmedim gercegi söyledim bir yardım edin yahu yapmıyayım mı makyaj artık dogal mı kalsın oda bakımsız olmazmı?

• ya sen makyaj yap yine ama bir eyeliner yeter hafif pastel tonlarında ruj tamam. Doğal güzel en güzeli.

• merhaba bebek bende uyurken çok tatlı oluyorum yanaklarımı sıkarak uyandırıyo kızlar benı nerden gelıp gırıyolar eve bılmem sakın sakallarını traş etme diyolar dogal halin daha guzel falan dıyolar kısacası seni cok iyi anlıyorum aynı dertten muzdaribim.

0|0
    0|0
  • Gizli sen seviyorsan kimine

1|0
    0|0
  • havan batsın olan var olmayan var

1|0
    0|0
  • :D şimdi niye reklamını yapıyosunkı burda olabılır bende normal insnaım :)

1|0
    0|0
  • Okurken tüylerim ürperdi

0|0
    0|0
  • anaaa kız kendini öve öve aşık ettirecek

1|0
    0|0
  • Cildini yıpratma, ne mutlu makyajsız bebek gibi duruyorsan.

0|0
    0|0
    • ama bir bayan gibi degil kadin gibi degil bebek gibi . yani bazi erkeklere yakisikli degilsin ama tatlusin derlerya onun gibi bise bu

• Bayanlar buna sahip olmak için servetlerini döküyorlar, kıymetini bilmeli. ;)

• Bir resmini koysaydın bu kadar yazmana gerek kalmazdı

0|0
    0|0
  • Evlen benimle

1|0
    0|0
  • hani serverde edit yoktu mk saça göze bak

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Anladık güzelsin yapma makyaj o zaman.

0|0
    1|1
  • makyaj zaten iyi bişiy değil ki boşver yapma yapmak isteiğinde hafif doğal makyaj yap o kadar

1|0
    0|0
    • ama ozamanda iyice cocuk gibi gozukmezmiyim

• hayır ya ne alaka yaa doğal olmak en iyisi emin ol süslü püslü makyajlı kızları erkekler pek beğenmiyor çünkü makyyaj sahte güzelllik veriyo o kdar hiç yapma demiyorum sadece doğal olsun göz kalemi eyerliner o kadar ben öyle yapıyorum :)

• Tamam güzelsin,babyfacesin anladık gizligül.Makyajsız,sabah uyandığında bile güzel görünen nadir güzellerdensin anladık.Egonu bıçaklicam şimdi.Hey allam.

1|0
    1|0
  • ne mutlu sana gizlican:)

0|0
    1|0
  • tamam güzelsin anladık.

0|0
    1|0
  • Yav arkadas kendınızı ne kadar begenıorsunuz yaho

1|0
    1|1
Yükleniyor...