Merhaba benim erkek kardeşim bugün hayati tehlike atlattı

erkek kardeşim var ve bugün sinirlendi ve bizim evde bilgisayar odası var bilgisayar olduğu için bilgisayar odası ismini koyduk ve kardeşim internette pepe izliyor ve izlemek istiyor ve pepe yazıyor yaş 4 kardeşim bugün internete giricem diye tutturdu ve izin verdim kardeşime ve benim pcnin kasasının üstünde gece lambası vardı ve gece lambasının şapkası vardı ve ben odadan çıktım ve salona gidiyordum ve giderken baktım mustafaya ne yapıyor diye ve baktığımda kardeşim bilgisayar kasasını sallamaya başladı ve sonra bilgisayar masası salladığında bu sefer bilgisayarımın kasasınının üzerinde duran gece lambasıda sallandı ve önce yere gece lambası düştü sonra yere bilgisayar kasası düştü kardeşimin önüne düştü ben salona doğru gidiyordum yürüyerek ben kurtarmak istedim kardeşimi ama koşamadım dondum kaldım ve birden elektirik gitti odada fişe takılıydı gece lambası ve kardeşim hayati tehlike atlattı ve kardeşim için çok üzüldüm psikolajik olarak çok etkilendim ve ağladım mustafa çok ağladı çığlıklarla ağladı ve mustafa çok korktu allahtan bir şeyi yok mustafanın a benim pc kasa yere düştü önce gece lambası düştü sonra pece gece lambasının üstüne düştü ve sizce ilerde ve ilerki günlerde pb kasasına bir şey olurmu şu an hiç bir yavaşlama yok pcde ve pc kasası düştüğünde bilgisayar çalışıyordu ekranda masaüstü resimleri var idi ve kararmadı ekran ve şu anda yavaşlama filan yok donmada yok ve olmadıda ve pc kasasına bir şey olurmu sizce olursada ne gibi sorunlarla karşı karşıya kalırım ve mustafaya üzülüyorum hayla ve ben koridorda bu şeyi gördükten sonra 2 saniye kadar korkudan panikten koşamadım yürüyemedim ve dondum kaldım sonra mustafa diye bağırdım koridorda korkudan ve mustafaya kesin bir şey oldu diye düşünüyordum ve hızlı hızlı koşarak anneme bağırdım annem mutfakda idi ve korkuyla panikle anneme koştum hemen ve annem geldi mustafa acı bir şey vrmış gibi bağırıyordu ağlıyordu

Güncellemeler:
ve beynim kilitlendi resmen ve bilinç altıma hemen yoğun olarak yerleşti kesin mustafaya bir şey oldusu beynime yerleşti ve etkisinden kurtulamadım ve aklıma geldikçe kardeşim ölseydi bir şey olsaydı kardeşimin üstüne düşse idi diye düşünürken kendimi kaybettim ve ağlamaya başladım bu düşünceye odaklandı beynim ve bilinç altım ve bu düşünce aklıma geldikçe ben psikolajik olarak ağlamaya başladım

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Of of of ..

Çok uzun geldı soru , öyle bı anda açılınca ekranda bayılacak gıbı oldum.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Geçmiş olsun.Birşey olmaz kasaya merak etme.Kasayı alt tarafa koy bir daha öyle risk yaşama.Kardeşine de iyi sahip çık.Sevgilerle...

0|0
    0|0
  • yemin ediyorum şu siteye takılmaya başladığımdan beri gördüğüm en saf en içten soru bu.salona yuruyerek gıdıyodun demek,ee mustafa nasıl şimdi?

1|0
    0|0
  • Tobee. Isin gucun yok mu dalga mi geciyorsun gece gece?

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun . kasayı merak etme iyidir o

0|0
    0|0
  • melisa onu bunu bilmem yazını biraz okudum da... sen bence bilgisayar programcısı olmalısın... oku o bölümü yazık etme kendine.

0|0
    0|0
  • büyük gecmiş olsun..

0|0
    0|0
  • :o bune boyle

0|0
    0|0
  • beni eklermisin

0|0
    0|0
  • İlk önce geçmiş olsun Merak ettiğim bir şey var sen burda bilisayarımı soruyorsun ne olur diye

0|0
    0|0
  • soru mustafa icin mi bilgisayar icin mi ?

0|0
    0|0
    • bilgisayarıda sordum

• kardeşimin önüne düştü gece lambasıda pc kasası ve elektirik gitti ve ağladı onun yanında değildim uzağındaydım ve uzaktan gördüm ve elektirikler gidince daha kardeşim için daha da korktum panik oldum ve karanlıkta bir şey oldu ise göremeyiz diye de korktum kötü şey olmuşsa diye

• cok mu yalnızsın ?

Kızlar Ne Diyor 3

• senin suçun yok kardeşin yaramazlık yapmış düşürmüş 24 saat başında nöbet tutacak değilsin boşuna kendini üzme annende göz kulak olsaymış gerçi 4 yaşında bir çocuk boş bırakmayada gelmez biraz dikkatli olun pcde bir sorun yoksa birşey olmamıştır olsaydı ekran falan giderdi

0|0
    0|0
  • Çok geçmiş olsun.Kasaya da bişey olacağını sanmıyorum.Birşey olmuş olsaydı mutlaka hata verirdi.

0|0
    0|0
    • nasıl bir hata verirdi teşekkür ederim annem beni suçladı ben kasayı ve gece lambasını yere düşürmüşüm ben böyle bir şey yapmam kardeşime zarar vericek şeyleri yapmam elektirik gidince oda birden karanlık olunca mustafa dahada korktu ve şu an uyuyor kardeşim iyi

• geçmiş olsun tekrar.

• tatlım geçmiş olsun gerçekten kötüyü düşünme kötü şeyler olmasın VE lütfen bu VE Yİ her an kullanma olur mu bizim için sorun değil ileride seninle dallga geçmesinler diye söylüyorum

0|0
    0|0
    • ve yi ne demek

• yazını yazarken sorunu sormak için sürekli ve su oldu ve bu oldu yazmışsın tekrar kelimelerin konunun akışını bozmuş tatlım

Yükleniyor...