Sizi sevenin kıymetini biliyor musunuz?

Hepimiz çok seveni arıyoruz da peki gerçekten bizi çok seveni bulduğumuzu hissettiğimizde onun kıymetini biliyor muyuz ? yoksa sevdiğimizin peşinde sürünerek perişan mı oluyoruz? :))

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• ben bilirim ya. çünkü bu çok önemli. bize aslında önem veren o kadar az insan var ki. seni seven kişi sana değer veriyorsa bence bunu karşılıklı olması çok önemli. yani benim vicdanımda el vermez.hepte böyle oldu. o çok değer veriyo diye üstüne çıkmanın bir anlamı yok bence çocukluktan başka bişey değil yapılan.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Beni seven ve gerçekten değer veren insana ben de aynı değeri verir kıymetini bilirim..

1|0
    0|0
  • Sevmek kadar sevilmekte önemli. Ama ne kadar sevip değer verirsen perişan olmaya bir adım daha yaklaşmış oluyorsun. Tabikide her ilişkide böyle değil...

1|0
    0|0
  • Kıymetimi bilenin kıymeti bilinir. Soruna göre bakacak olursam; Benim sevdiğim peşinde koşturacak karakterde olmaz. Olursa da sevdiğim olmaz.

1|0
    0|0
  • Biliyoruz da, bir önemi yok, pasif kalıyoz hayatta

1|0
    0|0
  • Kıymetini bildim ama o bilmedi. Peşinde sürüklenmiş oldum.

1|0
    0|0
  • Genelde, kimin sevdiği/hoşlandığı pek önemli olmuyor.

1|0
    0|0
  • Kendimi ne kadar objektif değerlendirebilirim bilmiyorum ama; ben kesinlikle bildiğimi düşünüyorum. Beni seven bir farenin bile başımın üstünde yeri var.

1|0
    0|0
  • zor soru herkezin hataları olur ama güzel birşeyi riske atmıcak kadar olgunlaşdım !

1|0
    0|0
  • bilmiyoruz agzını burnunu elıne verdıgımız oluyo

1|0
    0|0
  • Kendıne güvendırdıgı kadar kıymetını bılıyorum

1|0
    0|0
  • Evet biliyorum.

1|0
    0|0
  • biraz süründürürüm ama seversem o da severse süper olur

1|0
    0|0
  • terk edilince kıymet bilmediğini anlıyorsun

1|0
    0|0
  • raad ol :) akışına bırak ... bence seviyoruz ama karşıdaki anlamıyo :D

0|0
    0|0
  • ne verecek canım var,nede sevecek cananım..ben seveni sevmesini bilirim,yeri gelir başımın tacı olur,yeri gelir saçına toka olurum,yeri gelir nefesi olur içinde dolanırım,yeri gelir yürüdüğü yol olurum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• malesef sevdiğimin peşinde sürünerek perişan lurum ayrıca böyle söz var bilir misin balım '' isteyene değil istediğime giderim '' :/

1|0
    0|0
  • bazen kıymetini bilmediğimi düşünyorum

1|1
    0|0
  • İsmail Yknın şarkısına dönmüş bu olay :D Ben sevilmeyi değil sevmeyi becerebiliyorum sadece :D O yüzden sevilmesem de olar..

2|0
    0|0
    • sevmeyi sevmek de güzel :))

• Çok sevdiğimden değil zor sevdiğimden işte :D Ee zati zor seviyorum sevdiğim kişi beni sevmese de olur kaldı ki sevmiyo zati :D Neyse karışık bu işler :))

• hayırlısı olsun :))

• o bilmeyecek nasılsa diye bilmiyorum :D

1|0
    0|0
    • değişik bir bakış açısı :D

• Benim ilk sevgilim bana cok deger verıyodu cok sevıyodu kulum kopegım olucaktı nerdeyse .bende sevıyodum ama aşk yoktu ve ayrıldım .şimdi o kadar cok pişmanımki :( ondan baska kımse deger vermıyo

1|0
    0|0
  • kıymet bilmek mm.. kimi zamanlar bilemiyoruz malesef bazende öyle olmak zorunda kalıyor

1|0
    0|0
  • sevene can feda sevmeye elvadaa

1|0
    0|0
  • Kimsenin seviorum diyip duyggularıyla oynamadım açıkça baskasını seviorum diyip yol verdım kıymet bılmemek bende senı sevıorum dersın hayatına gırersın bır anda cıkarsın budr

1|0
    0|0
  • Kimse biliyorum demesin ! Kimse bilmiyo çünkü. Kaybedince anlaşılıyor kıymeti,değeri ..

1|0
    0|0
    • ben zamanında bilemedim, şimdi ara sıra aklıma geliyor da keşke kıymetini bilseymişim diyorum. haklısın :)

• Sonradan dank ediyo insana ama iş işten geçiyor tabii ki .

• aynen..

Yükleniyor...