Her kadının hoşuna gidecek iltifatlar nelerdir?

kadınların hoşuna giden iltifatlar nelerdir?kadınlar,hangi iltifatlar kendinizi iyi hissetmenizi sağlar?

Güncellemeler:
arkadaşlar,görüş ve önerileriniz için teşekkür ederim..birbirinden değerli yorumlarınızla sorumu cevaplandırdınız. saolun. iyi geceler hepinize

0|0
18|27

En İyi Kız Görüşü

• İltifatların hiç birine inanmıyorum artık itici gelmeye başladı :)

1|0
    0|0
    • karşındaki erkek,doğru zamanda yapmayı bilmiyordur.kadın erkek herkes doğru zamanda yapılan iltifattan hoşlanır.

• Yani olabilir

Kızlar Ne Diyor 17

• Kıyafetleriyle ilgili, vücuduyla ilgili iltifatlar her kadının hoşuna gider..

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim,böyle doğrudan şundan şundan hoşlanırlar demek yerine sizin söylediğiniz daha genel tüyolar benim daha çok işime yarar.saolun.

• Rica ederim..

• iki formatı var;

20 - 35 yaş arası - GÜN GEÇTİKÇE GÜZELLEŞİYORSUN

35 yaş üstü - YILLANDIKÇA GÜZELLEŞİYORSUN

ama çok tehlikeli bak karıştırsan kan çıkar :D

1|1
    0|0
  • senin iltifat olarak düşündüğün şeyleri bazen götünden anlayabilir karşındaki benim gibi ters biriyse. örneğin:

sen "bugun farklı bir havan var,daha bir güzel geldin gözüme" dersin. o "normalde çirkin miyim ki" diye anlar.

sen "süzüldün son zamanlarda kilo mu verdin" dersin,o "zaten şişman mıydım ki" diye anlar.

sen "bu saç sana çok yakışmış" dersin,o "daha önceki çirkin miydi" dye anlar.

kısaacası anlar da anlar. önemli olan anlayışlı birine denk gelmek.

0|0
    0|0
  • '' sende tuhaf birşey var çözemedikçe beni sana bağlayan,farklısın'' :p

1|1
    0|0
  • Bugün Çok Güzel Görünüyorsun :)

0|1
    0|0
  • çok güzelsinnn

0|0
    0|0
  • ona gerçekleri söylesen?

neyse saçların çok güzel kokuyor de

1|0
    0|0
    • tamm,notumu aldım "saçların çok güzel kokuyor". güzelmiş bu

• çok da mütevaziyiz:) tmam işte ya dediğim gibi kapını çalarım. artık anlamam bilmem ayaklarına yatma :)

• evet öyleyimdir az :D beklerim :)

• Güzelsin, çok iyi birisin, zekisin, benm için çok değerlisin

0|0
    0|0
  • aşşkııım çok fitsin yaa :D

0|0
    0|0
  • "yüreğimin kıblesine dönüp beş vakit seni kılıyorum ben" söylemi vardı bir ara:)

0|0
    0|0
  • benim içim en değerli insansın :D yok karıstı la bu dost için söylenmeli ;)

0|0
    0|0
  • cantanem bide canımın yarısı

0|0
    1|0
  • Gülümmmmmm?

0|0
    1|0
  • iltifat olmasa bile gözlerim mavi olduğu için o deniz gözlerinden alamam gözlerimi diye bir sarkı var o sarkıyı söylemisti sevgilim sınıfın ortasında mutluluktan ağlıycaktm:D

0|0
    0|0
  • hertürlü iltifat hoşumuza gider yeterki samimi olsun ;)

0|0
    0|0
    • değil mi. önemli olan inandırıcı olması

• aynen öyle hangi güzel sözü söylersen söyle kalbinle söyle iş tamamdır

• iltifat eden erkek candır

1|0
    0|0
    • nasıl iltifat etmeli bu erkek,can olmak için

• sevgilin sana nasıll iltifat ediyor mesela

• kurban oldugum dio güzel oluo:D karagozlum dıo

• yüzün cok güzel, saclarin güzel , güzelsin ayagin güzel bacagin güzel karnin güzel bogazin güzel ellerin güzel tek sen güzelsin herkez cirkin sen güzelsin :D:D: ay kendime asik olasim geldi

0|0
    0|0
    • hiçç yaratıcılık yok ama,hep güzel güzel güzel..

• hayır bence çok demode.yeni ergen bir çocuk bile daha etkileyici iltifatlar edebilir

• tama ozaman ergen cocuklara sor sen

Erkekler Ne Diyor 27

• sadece seni seviyorum hayatımın kadını çok güzelsin...

0|0
    0|0
  • Aslında o kadar çetrefilli kelimelere gerek yok sadece "yine aynı sensin" dediğinde neresinden anlıyorsa orasından. ):)

0|0
    0|0
  • heyttt bee hatunuma bak sen :))))

0|0
    0|0
  • bi keresinde kızın birine diz kapakların çok güzel demiştim yanlışlıkla. çok güzel sonuçlar doğdu ortaya. tavsiye ederim :D

0|0
    0|0
  • şunu dene ben arkadaşıma söylemiştim sevgilisi kızarmıştı baya :) çocuk sen benden bir parçasın dedi bende o bir kere cennetten bir parça dedim :) çocuk Allah tan dövmedi beni :)

0|0
    0|0
  • üniversitede okurken üst katımızda oturan bir bayan vardı.. bir gün o bayana siz zayıfladınız mı, harika görünüyorsunuz demiştim.. o günden sonra sürekli bana sarma, kurabiye, kek vs vs gelmey basladı.. buradan da anlaşılacağı gibi bir kadına en güzel iltifat bir sorudur. o da su sorudur: sen zayıfladın mı? zayıflamış gibi görünüyorsun..

0|0
    0|0
    • aynn bende bunu denedim kız arkdaşımda etkisi mükkemel.d azcık tebessüm aa benmi gerçektenmi .d.d

• saçlarını kestirtikten veya boyle bir yeni bişi yapınca saçların cok güzel olmuş demek :D her zaman işe yarıyo :D

0|0
    0|0
  • Gülüşün bahar kokuyor sanki. (:

0|0
    0|0
  • Bugun hergün den daha güzelsin , sevgilimin gülümsemesi kendini iyi hissettiğinin açıklayıcıydı bana .. artık olmasada tabiki :D

0|0
    0|0
  • link

tabikide bu :))

0|1
    0|0
  • arkadaş kadından çok erkek cevap vermiş.. gördüm damladım bunu yazmak için... what 69'a çevirmişler burayı, soruyu soran söyle bakim onlara kadın gibi mi hissediyolar kendilerini.

1|0
    0|0
    • onlarda , kadınlara nasıl iltifat ettiklerini paylaşmışlar.o bakımdan onların yorumlarıda önemli.

• :)) olsun napalım..sonuçda işime yarıyor yorumlar.

• klişelere imza atcam diyon yani..özgün bişiler bulmalısın bence.. bunu düşünerek yapabilirsin o an ki duyguların önemlidir... yani çok saçma birşeyi o'an ki heyecanla çarpıntıyla söylediğinde zaten karşında ki kadın kız herkimse anlar ve daaha çok sempatik bulur seni.. 23 nisanda okulun önünde okuduğun şiirlerde ki gibi kasıntı bir şekilde durmazsın en azından

• ne kadar gür bıyıkların var!

0|2
    1|0
  • Saçın boyatmışssın çok güzel olmuş.. bile fazlasıyla mutlu edebilir..

0|0
    0|0
  • kilo mu verdin sen :D

0|0
    0|0
  • Gece halı saha maçı yerine seninle gelicem. Düşün o kadar güzelsinki topu değilde seni seçtim. De tamam manita tav hop evde cup yatakta pat tokat yanakta.

0|0
    0|0
  • doğru düzgün sev yeter aga ... iltifat edeceğim diye uğraşma :)

0|0
    0|0
  • Bi kadını kendinden geçirecek tek iltifat: zayıflamışsın :D

0|1
    0|0
  • iltifat değil hissettirmek lazım

2|0
    0|0
  • benim tatlı cadı aşkım

0|0
    0|0
  • eş dost arkadaşa edilen iltifat alelade olabilir.

yavşadığın kıza daha samimi olmalısın. sonrasında

sahip olduğun eller sihirli, dokunduğun her şeyi güzelleştiriyorsun desen bile yeterlidir herhalde

0|0
    0|0
  • iltifat edilecek kadını görmem lazım bişey diyemicem şuan.

0|0
    0|0
  • osuruğun bile aşk kokuyor tatlım =)

0|0
    1|0
  • sen çok farklısın:)

0|0
    0|1
  • kilo vermişsin.

0|0
    0|0
  • Sen kilo mu verdin :/ Şaşırmış gibi yapmakta da fayda var.İltifat gibi değil ama aslında öyle.

0|0
    0|0
  • kilo vermişsin.

0|0
    0|0
  • akıllı kadınalr iltifattan hoşlanmazlar. çünk herkesin ağzında aynı cümleler sıradan..inandırıcı değil..ben erkek olarak iltifatı samimi içten bulmuyorum iltifat yerine içinden geçenleri sadece sevdiğine söylemeli

1|0
    0|0
Yükleniyor...