Şınav çekemiyorum?

kilom cok fazla olmamasina ve cokta gucsuz olmamama ragmen sinav cekemiyorum? acaba cekmeyimi bilmiyorum anlamadim. demekki gucsuzum arkadaslar sinav cekmek icin kolumu bu tur isler icin guclendirmek icin ne yapmaliyim?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz arka kol ve omuz güçlendirmen lazım. Bunlar icin 1 metre aralıklı 2 sehpanın birine ayaklarını diğerine ise kollarını koyarak dur ve kendini asağıya doğru indirip kaldır bu hareket arka kollarını calıstıracaktır. Omuz için ise 3kg dambıl al ve dambılları havaya doğru kaldırıp basının hizasında birleştir. Bir süre sonra sınav cekmen kolaylasıcaktır.

1|0
    0|0
    • yani fitness a baslamaliyim? 😊

• benim guclu olmam lazim mulakatlarda en iyi olarak tamamlamak icin. amacim guclu olmak vucudumun nasil gorundugu degil guclu olmam onemli.

• Güçlü olmak istiyorsan evde dambıl ve plates topu alarakta calısabilirsin. Egzersiz hareketlerini internette nasıl yapmanı gösteren yüzlerce site var. Ama spor salonunda bir hoca eşliğindede calısabilirsin.

En İyi Kız Görüşü

• Antrenmanin yetersizdir egzersiz vs

1|0
    0|0
    • evet eksiklikten kaynaklaniyor haklisin

Erkekler Ne Diyor 13

• gün gün artar düzenli yap atıyorum ilk gün 3 çekersen aradan 2 3 gün geçince 5 çekersin böyle böyle yükselir gidersin

1|0
    0|0
  • Önce agirlikla başla 3 kg lik

1|0
    0|0
  • Dambıll yardımcı olur sanırım sana bu konuda :)

0|0
    0|0
  • Spor a başla ögren. Sonra evde yaparsın. Veya devam edersin.

1|0
    0|0
  • sen dizlerinin üzerinde çek şimdilik onu da yapamıyorsan duvara yaslanarak yap zamanla ilerleme kaydedersin

0|0
    0|0
  • güçsüzsün

0|0
    0|0
  • Şınav oyledir yavas yavas arttirarak cek birden zorlama askerdeyken 65 tane tek seferde cekerdim simdi 15 taneyi zor cekiyorum

0|0
    0|0
  • zina yapalım mı

0|0
    2|0
  • Sinav bari al onunla daha rahat cekersin

0|0
    0|0
  • Bende çekemiyorum hayatımda bir eksiklik olmadı bugüne kadar

0|0
    0|0
  • Kilo ver surekli sinav cek alisirsin

0|0
    0|0
  • zamanla olacak birşey bu. sistemli hale getirmen lazım

0|0
    0|0
  • başlangıç olarak yarım şınav çek sonra güçlendikçe tam şınav çekersin. yarım şınav;

agucuk.net/.../yar%C4%B1m-sinav.jpg

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gucle de cok alakasi yok insan yeni basladiginda adapte mi olamiyor diyim :) zamanla basarirsin devam et sen.

1|0
    0|0
    • ama yani kolumu kiramiyorum anlatabildimmi baslayamiyorum yani

• Bende çekemiyorum ama kendini zorla hergün biraz daha zorla kendini daha sonra çekersin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...