"Gökhan Gönül Beşiktaş'ı bozdu" palavrası hakkında ne düşünüyorsunuz?

tv de transfer dosyası programını izliyorum arada,
ne zaman baksam hep aynı adamlar, örneğin Aygün Özipek gibi fenerliler sürekli olarak "Beşiktaş Gökhanı almakla hata etti, Gökhanın yıllık ücreti yüksek diye diğer futbolcular sorun çıkarttı, hepsi Beşiktaştan ayrılmak istiyor, Gomez, Sosa, Atiba bu yüzden sorun çıkarttı, diğerleride rahatsız" falan diye olmadık yalanlar söylüyorlar ya da ima ediyorlar. Resmen fesatlık çıkarıyorlar Beşiktaşın iyi gidişini bozmak için.
Ben Galatasaraylıyım, benim bile sinirlerimi zıplatıyor bu azizin medya çetesi, dayanamadım burda sormak istedim bu konuyu.
2 saatlik programın 1 saatini fenere ayırıyorlar, geri kalan zamanda Beşiktaşı aynen bu dediğim gibi konuşup insanları provake ediyorlar, Galatasaraya gelincede hepsi muhasebeci kesiliyor, sadece para konuşuyorlar. Efendim Serdar Azizin bınservisi 4,5 milyon euro, yıllık ücretide 2 milyon euroymuş. Birde bunu, daha büyük rakam görünsün diye TL ye çeviriyor adam. Teknik direktöre verilen 900 bin euroyu bile TL ye çevirip çevirip söylüyor sürekli Mehmet Ayan denen zat. Adam t. direktör oldu pozisyonu değişti, 17,5 bin alacak değil herhalde
Peki Kjaer'in maliyeti ne? Bonservisi 8,5 milyon euro, 4 milyon euro garanti para maç başlarıyla 5 milyon euroyu geçiyor ve 4 yıllık anlaşması var. Yaklaşık 30 milyon euro eder ve bu adam sadece bir stoper. TL olarak ne ediyor? 100 milyon TL. Ama bundan hiç bahsetmiyor, van persie dahada fazla alıyor, garantisi 4.9, maç başlarıyla enaz yıllık 5.7 milyon euro ve 6.5 milyon euro bonservis verildi.
Diego ya falan gelmedim bile.
Bu spor medyası ne olacak böyle, nasıl düzelecek?

1|0
25

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...