"Gökhan Gönül Beşiktaş'ı bozdu" palavrası hakkında ne düşünüyorsunuz?

tv de transfer dosyası programını izliyorum arada,
ne zaman baksam hep aynı adamlar, örneğin Aygün Özipek gibi fenerliler sürekli olarak "Beşiktaş Gökhanı almakla hata etti, Gökhanın yıllık ücreti yüksek diye diğer futbolcular sorun çıkarttı, hepsi Beşiktaştan ayrılmak istiyor, Gomez, Sosa, Atiba bu yüzden sorun çıkarttı, diğerleride rahatsız" falan diye olmadık yalanlar söylüyorlar ya da ima ediyorlar. Resmen fesatlık çıkarıyorlar Beşiktaşın iyi gidişini bozmak için.
Ben Galatasaraylıyım, benim bile sinirlerimi zıplatıyor bu azizin medya çetesi, dayanamadım burda sormak istedim bu konuyu.
2 saatlik programın 1 saatini fenere ayırıyorlar, geri kalan zamanda Beşiktaşı aynen bu dediğim gibi konuşup insanları provake ediyorlar, Galatasaraya gelincede hepsi muhasebeci kesiliyor, sadece para konuşuyorlar. Efendim Serdar Azizin bınservisi 4,5 milyon euro, yıllık ücretide 2 milyon euroymuş. Birde bunu, daha büyük rakam görünsün diye TL ye çeviriyor adam. Teknik direktöre verilen 900 bin euroyu bile TL ye çevirip çevirip söylüyor sürekli Mehmet Ayan denen zat. Adam t. direktör oldu pozisyonu değişti, 17,5 bin alacak değil herhalde
Peki Kjaer'in maliyeti ne? Bonservisi 8,5 milyon euro, 4 milyon euro garanti para maç başlarıyla 5 milyon euroyu geçiyor ve 4 yıllık anlaşması var. Yaklaşık 30 milyon euro eder ve bu adam sadece bir stoper. TL olarak ne ediyor? 100 milyon TL. Ama bundan hiç bahsetmiyor, van persie dahada fazla alıyor, garantisi 4.9, maç başlarıyla enaz yıllık 5.7 milyon euro ve 6.5 milyon euro bonservis verildi.
Diego ya falan gelmedim bile.
Bu spor medyası ne olacak böyle, nasıl düzelecek?

1|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Fener yaşli Oyunculari alinca "Süper Oyuncu" algısi yapiliyor Sosyal Medya'da, Beşiktaş Barcelona'dan Oyuncu alırsa "yaşli" algısi yapiliyor. Adami ucuza aldik, Pazarliklari doğru yaptik. Beşiktaşimizin Parasini sokaklara atmadik.
    Beşiktaş Eren le ilgilenince , Kasımpaşa dan oyuncu mu alınır diye yazanlar , fb küme düşen sivastan oyuncu alınca iyi iş yaptı yazıyorlar

Para mevzularına hic gelmiyorum zaten. Azizin harcadığı paraların takimin dengesini bozduğunu bilmeyen yok ama medya görmezden geliyor

Satılık kalemler hep vardı

2|0
    0|2
    • Aynen öyle.
      Ya adamlar resmen fesat sokmaya çalışıyorlar, Gökhan Gönül geldi takım dağıldı, takımda ikilik çıktı falan diye. Programın adı Transfer Raporu ama yapılan şeyler tamamen fener dışındaki takımları karıştırmak, fitne fesat çıkartmak.
      Görende Beşiktaş yönetimi Gökhana 3-5 milyon euro yıllık ücret veriyor sanacak, siz stoperinize 4 milyon eurodan fazla para veriyorsunuz, diğer stoper skirtel Allah bilir kaç para alacak

• Formasını yere atan adamı bağrına basan taraftar neyse , onu öven basın da odur. Donemin en iyi kadrosu varken Beşiktaş basketbolda Ratko Varda formayı yere attı diye takımdan kovulmuştu. Bunlara müstehak

• Aynen öyle, bunlara gerçekten emenike gibi oyuncular ve aziz gibi başkanlar müstehak.
      Varda'dan dahada çarpıcı bir örnek var, Pascal Nouma gibi hem çok iyi bir futbolcu hemde taraftarın sevgilisi olan adamı, rahmetli Süleyman Seba anında kovmuştu, oysa ondan daha beterini yapan meireles e aziz yıldırım sahip çıktı, birtek kahraman ilan etmediği kaldı.
      İşte aradaki düzey ve kalite farkı...

En İyi Kız Görüşü

• Devir fenerlilerin devri, malum sebeplerden dolayı.
    Her yaptıkları yanlarına kar kalıyor, herşeyi yapıp, birde üstüne magduru oynuyorlar hep, artık nerden öğrendilerse bu taktiği :D
    Dediğin gibi azizin medya çetesi onlar, hiç izleme bence. Ben direkt olarak kanalı çeviriyorum, hiç bakmıyorum bile

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Medya tarafsız olamiyor Türkiyede genel olarak. Alttaki yorumlari okudum Gökhan ile Alves arasinda pek kalite farki yok demissin eger boyleyse ben 5-6 yaslarimdan beri futbolu bosuna takip etmisim gizli bu bir ara Carlos ile Hakan Baltayi kiyaslayanlara benzedi. Gökhan konusuna dönersek Besiktas icin iyi Gökhan icin kötü transfer.

0|0
    0|2
    • Desen ki o eski bildiğimiz Alves, tamam derim.
      31 yaşında ve formda olan Gökhan, 33 yaşında ve bu formda olan Alvesle aynı seviyededir ! Zaten öyle olmasa Barcelona iyi bir Alves'i asla göndermezdi
      Evet 5-6 yaşından beri boşuna takip etmişsin. Üzgünüm

• Alttaki arkadasin dedigi gibi pek futbol bilgisine sahip degilsin degil 33 35 yasinda olsa gokanida lineside vander ide 3 e katlar güldürdün beni :) formda gökhanm? Gecen sene sakatliklar vs derken gökhandan dogru duzgun yararlanilmadi bile sen barcaya bakma adamlardaki satis amaci vs mantalite cok farkli simdi uzun uzun kotu olsa juve almaz hangi formsuz alves? Birde Galatasarayliyim demisin gizli ama tipik Besiktasli futbol bilgisi kafasi fanatikligi sende kusura bakma hayırlı günler :)

• Ben Galatasaraylıyım ama seni Galatasaraylı olarak kabul etmiyorum.
      Bu arada futboldan gerçekten anlamıyorsun ve çok güldürdün beni :)
      Barcelona, Dani Alves için, Juventustan bonservis ücreti bile almadı, bunu biliyormuydun?
      Tabi sana göre Barça bu işi bilmiyor, Gökhandan daha iyi durumda olan sağ bek Alves'i enayiliğinden dolayı bedava verdi :D
      Neyse karadenizli, Allah'a emanet ol.
      Bye

• Adam değilmiş

1|0
    0|1
  • O para verilmez; takımin iskeletini bozdu.

0|0
    0|0
    • Bir bak bakayım, Jeventus 33 yaşında ki dani alvese ne kadar yıllık ücret verecek.
      Gökhana verilecek ücret, onun yarısı değil ve üstelik Gökhan 31 yaşında, 33 değil.
      Bana göre bu iki sağ bek arasında fazla bir kalite farkıda yok

• Sen juveyle türk takımlarını mı kiyasliyorsun? Adamlar 80-90 milyona transfer yapabilen klupler. Sen futboldan anlamiyorsun genç!

• İyi oku
      Ben takımlarımızın mali durumunu değil, oyuncuları kıyasladım. Kaldıki Gökhana verilen para 33 yaşındaki bir sağ beke verilen paranın yarısı bile değil.
      Eğer aynı miktar verilmiş olsa, o zaman dediğin geçerli olabilirdi.
      Ben futboldan çok iyi anlıyorum. Bana kalırsan sen hiç anlamıyorsun ve yazdıklarımı bile pek anlamamışsın genç !

• Azizin medyası hep boyle

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Fenere ismaili kakaladik ya onun acısı bu giren çikmiyo

1|1
    0|1
    • sinir ediyorlar ya, basın, tv falan hepsi bu fenerlilerin elinde, resmen çeteleşmişler ve algı yönetimi yapıyorlar

• farketmez ya, yeterki ikimizden biri söylesin :)

• İnşallah canım

Yükleniyor...