En iyi dostların tek tek kaybolması

Bizim mahallenin Arnold Schwarzenegger ı olan Saygın abi ile başta spora gitmek üzere her günümüz beraber geçerdi. Şimdi kendisi Rusya da "ne yaparsan yap gel buraya senin gibi kafa dengi kimse yok çok yalnızım Mayakovski" diye sitem dolu sözler söyler. Bende aynı şekilde eski günleri yad eder "bırak gel abi buraya başka yerlere gideriz" derim. Ardından Ukrayna da olan Vedat ise namı diğer İsmail Yk " sen burada olsan tozunu attırırdık bırak işi gücü gel buraya yerleş" demesiyle arada bir "ulan acaba gitsem mi" diye düşünmüyor da değilim. En son Altan'ın (bu kime benziyor diye sormayın hayal kırıklığına uğrarsınız) Fethiye macerası ve " bro bura ısınmaya başladı anlarsın ya, seni de bir an önce bekliyorum, orda boşuna yaşamışız s... ben öyle memleketi" diye konuşmaları ile ulan boşverin oraları gelin hepimiz bir yerde toplanalım bir ömür hep beraber gezip tozalım diyorum. Şimdi, burada kalan arkadaşlara bakıyorum da bu bahsettiğim üç kişinin tozu bile olamazlar Özellikle de Saygın abinin. Var mı sizin de böyle güzel dostluklar kurupta araya mesafeler girmesi sonucu yitirdiğiniz insanlar?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• kendi ailemin vermediği ilgi ve alakayı gördüğüm bir abim var.

hayatımda bir çok ilk ona aittir.

balık tutma

ilk erotik film

atatürk stadında maç.

kendisi karadenizlidir ve çok güzel bir yüreğe sahiptir. aynı zamanda fırlamadır.

ne zamanki oğlu dünyaya geldi duruldu.

lise yıllarımda erkek - kız ilişkilerinde hocalığımı yapardı. malum beceriksiz çapkın olduğundan lise yılları kızlardan yana hüsran ile geçti.

şimdi soruna yazınca yokluğunu yine yeniden hissettim.

9 yaşından beri elinde büyüdüm. İzmire dönmüyor. gün aşırı konuşsak da oğlunu da çok özledim.

gerçi bende olsam dönmezdim rize cennet gibi yer.

ramazan bayramında ziyarete gideceğim aksilik olmazsa

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• dost diye bişey yok cünkü

0|1
    0|0
  • E.T'yi kaybettim :(

link

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeş dediğimiz insanlar aynı semtte yaşadıgımız halde saygın abinden daha uzaklar bana ne değişti bilmiyorum ama artık kurcalamıyorum.o yuzden kendime tek bir dost buldum sıkı sıkı tutuyorum hiç biyere gidemiyo göt.

0|1
    0|0
Yükleniyor...