Eşiniz sizi aldattı günü birlik bir kadınla ilişkiye girdi bunu öğrendiniz ne yaparsınız

eşiniz sizi aldattı günü birlik bir kadınla ilişkiye girdi bunu öğrendiniz ciddi cevaplar bekliyorum arkdaşlar

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• kızarlar hoş bişey değil aslında

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Peki hiç aynada kendine sordunmu bendeki eksik neydide bu adam buna ihtiyac duydu

0|0
    1|0
  • ne kadar günü birlikte dese benleyken gidiyorsa benle her morelinin bozuldugunda kavga ettiğimizde demekki gidicek çünkü açık o kapı çünkü. O yüzden sen tercihini kullanmışsın bana gerek yok der çeker giderim :)

0|0
    0|0
  • yabancı kontenjanını aza indirmelisin.

0|0
    0|0
  • yahu boşayın tabi, bunu bilipte devam ediyorsanız hayatınız boyunca göz yummak zorunda kalırsınız.

0|0
    0|0
  • Bir kez bunu düşünen hep tekrarlar..Acı ama.. / Affetme..Kadın Olsaydım silerdim..

0|0
    0|0
  • Evliliğim biter.

0|0
    0|0
  • takma be kızım ayşe olur böyle arada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• boşanırdım.evet belki zor olabilir ama ona her baktığımda kirli bir beden görmektense boşanırdım.zamanla alışılır zaten

0|0
    0|0
  • affedilmeyecek birsey belki de ama bazen insan napsa olmuyor bıraksa gidemiyor kalsa yapamıyor.. belki bırakamazdım onu cok seviyorsam ama bir kez aklından geçiren bunu tekrar yapar düşüncesiyle kendime de ona da zehir ederdim ilişkiyi o yüzden en iyisi zor de olsa gitmek ve gelmesine izin vermemek...

0|0
    0|0
  • Boşanırım ne yapacam aldatılmışım sonuçta

0|0
    0|0
    • günü birlik kadındı diyip işin içinden çıkıyorsa

• Ama sonuçta başkasıyla birlikte olmuş mu olmuş gerisi boş :)

• aynen

• Belki gurursuzluk biliyorum ama eğer bende bir sorun varsa cinsel anlamda, onu mutlu edemiyorsam birşey demem herhalde. büyükte konuşmayım. he eğer bende bir sprun yoksa ve aldattıysa onu parçalarım, o kimde beni aldatcak be

0|0
    0|0
    • öylesine değişik bir kadın olsun diye yaptıysa

• Ben asla aldatmam kendime olan saygımı kaybetmemek için. Aldattığına bin pişman ederim ve eğer birdaha böyle birşey yaparsa ondan boşanacağımı yüzüne karşı söylerim.

• aldatılmaya gelemem bu ille de cinselliği kapsamaz söylenen yalan vs

0|0
    0|0
  • onlar günlük ben ömürlük der devam ederim ama aynı hatayı bir kerede yaparsa çükünü keser eline veririm noktayı koyar giderim .

0|0
    0|0
Yükleniyor...