Gerçek Bir Melo Varken Yeni Bir Melo Aramak Saçma Değilmi?

İsmi geçen oyunculardan Lucas Levia iyi bir oyuncu ama Türkiyede ne yapar belirsiz. Melo gibi üst duzey, tecrübeli, hırslı ve Galatasarayı bilen birisi varken sahte bir Melo aramak ne kadar saçma. Melo çok iyi bir profosyonel ve Melo gibi bir ön Liberoda bir daha Türkiyeye gelmez.
Sizcede orda Melonun gerçeği varken yeni bir Melo aramak ne kadar doğru?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Melo yu alıyoruz geri geliyor dese karsi cikacak Galatasaraylı cok cok azdir herhalde ama hic adı gecmiyor lucas iyi oyuncu ama iki secenek sunulsa bende Şu an icin melo derim ligi takimi futbolculari taniyor ve uyusmustu Galatasaray ile.

0|1
    0|0
    • Lucas tabiki iyi bir oyuncu ama Melo kadar kesici degil daha çok top dağıtan bir oyuncu

• Melonun Galatasarayda jubile yapmasını çok isterdim. Beceriksiz yonetim malesef adami takimda tutamadi. Bu saatten sonra Galatasaraya tekrar gelmesi çok zor. Mevcut yonetim giderse belki son senelerinde oynar. Eski verimi alırmıyız tartışılır. Bu yoklukta Leivaya burun kıvıran çıkacağını zannetmiyorum. Bir kere EPL oyuncusu gelirse Türkiye ligine kolaylikla alışır. Sakatlanmadigi surece gorev versen sürekli olarak oynar. Melo tarzı hırçın değil ama jemlerden sonra katkisi büyük olur.

0|1
    0|0
    • Lucas tabiki de üst düzey ligde oynamış üst düzey bir oyuncu, ama Melo kadar kesiciliği yok Las Diarra daha kesici gibi

• Tabiki, Hagi gittikten sonra nasıl gerçek bir 10 numara bulmak yıllarımızı aldıysa Meloda o hesap olacak anlaşılan.

• Kesinlikle saçma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...