2 ayda 11 kilo nasil verdim?

Evet kızlar amacim kilo sıkıntısı olana yardim etmek.20 yasindayim arkadaslar boyumsa 180 suanda 2 yil once 177 boyundaydim kilom 69 du ve 2 senede 16 kilo almistim gece cok yerdim ozellikle neyse 85 olmustum piskolojim bozuldu. Birseyler yapmam gerektigini anladim ilk olarak spora basladim.6da spora gidiyordum 8de cikiyordum sporla beraberse diyet yapmak daha kolaylasti. Sabah kahvaltisinda istedigimi yedim kizartma pizza ekmek vs ama sadece sabah 2inci ogunum ise 5teydi ara ögünüm yoktu 5te yagli ekmek kesinlikle yok ama doyurucu yedim genede fasuyle salata yogurt brokoli gibi spora gidip spordan sonrada hicbirsey yemiyodum haliyle yediklerimi eritiyodum gidemedigim gunler evde yapiyodum ve hala devam ediyorum spora gidemiyorum ama evde yapiyorum alistim cunku midemde kuculdugu icin zaten yiyemiyorum 3 4 gunde bir kilo kaybetmeye basladim oyuzden cok kolay birsey denemenizi siddetle tavsiye ediyorum. 2 ayda ise 11 kilo verdim bu sekilde 74 oldum amacim 65 olmak 2 ayada istedigim kiloya sahip olcagima inaniyorumm 😊

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• biraz tehlikeli o

0|0
    0|0
    • Nasil yanii

• bır ayda verılecek kılo max 4 tur bundan fazlası bazı organlara zararlı olabilir bu standart bir önlem gene de yanı genc yasında oldugunda bu rısk daha az

• Yasimdan dolayi cabuk verdigimi dusunuyorum ben acikcasi bir rahatsizligimda cikmadi cok sukur

En İyi Kız Görüşü

• Fitness mi yaptin spor salonunda ve ogunlerini saat kacta yiyosun mesela kahvaltıyı

0|0
    0|0
    • Zumba step yaptim canim genellikle kahvaltimi 10 dada yaptigim oldu 1 de de ilk öğünümü sağlam yaptim ve canim ne cektiyse yedim

• Tamam teşekkürler cevapladigin icin 😊

• Rica ederimm 😊

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 1

• Boyunu nasıl uzattin

0|0
    0|0
Yükleniyor...