Sizce Aykut Kocaman basarili mi?

Bazilari tarafindan baya elestiriliyor sizin fikriniz nedir hak ediyor mu tum bu elestirileri?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• onun yerine gelicek herhangi bir yabancı teknik direktörün de benzer sonuçlar alıcağını düşünüyorum ayrıca t.d. de istikrar olmasından yanayım 2 senede bir t.d. değiştirmek çokta faydalı değil.

not: alex konusunda kesinlikle hatalı. belirtmek istedim :)

0|0
    0|0
    • Zaten bence Alex konusu yuzunden adamin uzerine cok gidiyor taraftar. Alex fenerin bir simgesi olmustu cunku, cok tanidigim var artik fenerli degiliz alexciyiz diyen.

Erkekler Ne Diyor 17

• bu " adam gibi adam " laflarından da gına geldi aykut konusu açıldığında

diğerleri adam değil mi yani?

sadece adam gibi adam olmakla teknik direktor olunabiliyosa yurdumda biçok teknik direktör adayı ver..oh ne güzel:)

0|1
    0|0
    • oyuncularına küfür etmeyen kendini tutabilen nadir adamlardan da ondan ;)

• avrupada başarılı fakat ligde değil

0|0
    0|0
  • sanane seni ne ilgilendirir sen git sinyor teriminle ilgilen nedir bu sizdeki fenerbahçe çekememezliği nedir aykut kocaman çekememezliği anlayamadım gitti.

0|1
    2|2
    • Sen kimsinde benim merak ettigime karisiyorsun begenmiyorsan girmezsin. Deli midir nedir, ya da kuyruk acin var.. Galatasarayliyiz diye baska takimlar ile ilgilenmiyecekmiyiz?

• Ya simdi say say bitmez mesela son oynadiginiz uefa maci penaltimi tartisilir. Sizler biz reale elenelim diye dua ederken bizler deli gibi benficaya saydiriyorduk sonucta feneer bir turk takimi diye.

• son maçta penaltıdan önce ofsayt vardı ama aradaki fark kendini yere atma yok hakem hatası. ayrıca benfikaya saydıran galatasaraylı ben hiç görmedim en başta galatasaraylı rasim ozan kütahyalı... neyse boşver bu polemikler uzar gider tadında bırakalım sizlere iyi günler başka cevap yazmayacağım

• Aykut kocaman efendi bir kişiliğe sahip olmasa oyuncularına kaçırdığı gol veyahut gördüğü kırmızı kart yüzünden fatih terim gibi küfür eden hakemleri tartaklayan bir hoca olsa kesinlikle başarılı olurdu bu ülkede emin olun tek suçu adam gibi adam olması kocaman karekteri olması...

0|1
    0|1
  • Karakterini seviyorum

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe tarihinde ilk defa avrupa liginde yarı final oynadı adam daha ne yapsın futbolcu eksigi var emre oynayamıyor transfer sezonunda şike davası vardı kimse gelmiyordu adam çıkıp kendimi oynasın o bizim KOCAMAN sevdamız ...

0|1
    0|0
    • Ben bir galatasarayli olarak adama resmen aciyorum genel konusmak istemiyorum fakat etrafimdaki tum fenerliler adama atip tutuoyr. Yahu bu adamdan once his yari final oynamislar mi?

• Bu sezon Uefa'yı, Lig kupası + Türkiye Kupasını alsaydık bile Aykut Kocaman'ın gitmesini isterdim..

Abi Bu sezon hiç bi' fenerli sanırım oynanan futboldan Haz almamıştır.. (şahsen ben almadım!)

1|0
    0|0
  • Bir galatasaraylı olarak memnunum Aziz Yıldırım'dan da Aykut Kocamandan'da.

0|1
    0|2
  • başarılıııııııııı

0|0
    0|0
  • başarısız demek adil olmaz. fener 2 senedir sıkıntılardan belini doğrultamadı ki

0|1
    0|1
  • 3 alanda da gayer varlık gösterdiği için başarılı bence

0|0
    0|0
  • Bence başarısız çünkü Kulübün o kadar parası var hâlâ ligde şampiyon olamıyolar.

0|0
    0|1
  • değil en büyük başarısı şikeli şampiyonluk

0|0
    0|0
    • şikeli şampiyonluk dediğin sezon 17 de 16 yaptık ve bunların içinde beşiktaş trabzon ve galatasaray maçlarıda var doğal olarak. bunlardamı şikeli

• 5 maçta şike yapmışın, ts da yendi, ts damı yaptı hayır

• Türkiye kupası en az final.

Uefa Kupası yarı final.

Ligde muhtemelen 2.

Gayet başarılı.

0|1
    0|0
  • Bence başarılı.

0|0
    0|0
  • aykut kocaman iyi bir teknik direktör değil..çok kötü bir teknik direktör..fenerbahçeliğine lafım yok..ama egosu çok yüksek bir teknik adam..bence fenerbahçe gibi büyük bir klüp daha iyi bir teknik direktörü hak ediyor...

0|1
    0|1
  • Futbolculuğuna sözüm olmadı hiçbir zaman ama teknik hoca olarak pek iyi değil daha çok tecrübe gerekli

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• sizde yani daha ne istiyorsunuz adam uefa yarı final oynattı belkide rüyanızda bile göremeyeceksiniz bir daha :))

0|1
    1|1
  • o kimmmmmmm:(

0|0
    0|2
  • bence başarılı

0|0
    0|0
  • Tam olarak hayır.

0|0
    0|0
  • Başarılı denilebilir..