Can sıkıntısı yaşadığınızda kimlerle uğraşırsınız veya nelerle ? ;)

canım sıkıldığında kız arkadaşlarla uğraşırım vaktin nasıl geçtiğini anlamam peki siz ne yaparsınız ?

lütfen şıklara yoğunlaşalım hepinizi seviyorum hepinize +1 :))

• Erkeklere laf atan Taciz eden kızlar..Unutmayın sizinde erkek kardeşleriniz var, sizin yüzünüzden Dışarıya bakkala bile gidemiyoruz yapmayın bunu :))
    29% (2)33% (1)30% (3)Oy Ver
  • Burdan evde kalmış kızlara sesleniyorum ; Gelip bizim evde kalabilirsiniz yer çok :))
    14% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
  • - Seni çok seviyoruum + Açık konuş - Ev boş :))
  • Burdan bana laf atan kızlara sesleniyorum yapmayın sizinde abiniz babanız var.. :)))
  • Kadınlar 3'e ayrılır; Çok seven, Çek seven, Çük seven.. :))
    29% (2)67% (2)40% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• Valla şu an canım çok sıkkın.. Şu erkekler ne mal desem de saa mı sataşsam azcık :D:D:D

0|1
    1|1
    • senle kavga etmek istemiyorum nevin sonra kim haklı diye soru soruyon haksız oluncada yine kavga ediyon :))

• iyi yat hadi hayırlı geceler sana izin verdim yat dinlen :)))))

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 9

• Canım sıkıldığına mahalleye bir taksim geçerim ortalık şenlenir.

0|1
    1|0
  • can sıkıntısında balık tutmaya

yeşile---böceğe sararım

0|1
    1|0
  • a-c-e diyorum çok uğraştım ayıramadım.

0|1
    1|0
  • nelerle kısmına pek girmeyelim de en sevdiğim kişi ile uğraşmayı çok seviyorum sıkılınca

0|1
    0|0
  • Ben kardeşimi delirtirim aslında çok eğlenceli oluyor :D

0|1
    0|0
  • Müzik dinlerim

antetde çok saçma

0|1
    2|0
  • Erkeklere laf atan Taciz eden kızlar..Unutmayın sizinde erkek kardeşleriniz var, sizin yüzünüzden Dışarıya bakkala bile gidemiyoruz yapmayın bunu :))

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Burdan evde kalmış kızlara sesleniyorum ; Gelip bizim evde kalabilirsiniz yer çok :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...