Sevgilime hattını değiştirene kadar senden ayrılıyorum demeyi düşünüyorum?

2 sene öncesine ait bir konu bu sevgilimle. Bana yırtındı hatları değiştirelim diye. Ben de babama söyledim hafta sonu değiştiririm diye. Ama sevgilimin annesi bir kız için hattını değiştiremezsin demiş. Aksi gibi benim babam da haftasonundan önce hattımı çoktan değiştirmiş. Yani önce ben hattımı değişmiş oldum. Sevgilimle çok kavga ettik ama o bana annem izin vermiyor kesinlikle dedi. Güzellikle degistir dedim olmadı, kavgayla o hat değişecek diye bağırdım olmadı, değişmezsen ayrılırım dedim yine olmadı. Annem izin vermiyor asla benim yapacak bir şeyim yok dedi.

Şimdi bugün kendi sınıflarından bir kızda numarasını gördüm sevgilimin. Ve sinirim yine tepeme çıktı. Bu sefer ona dicem ki o hat degisene kadar biz ayrı kalalım. Haklı değil mıyım?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Haksızsın.

Yaş kaç?

Eğer liseliyseniz onun ailesi izin vermediyse değiştiremez ki. Senin baban izin vermeseydi sen değiştirebilirmiydin? Biraz empati kur anlarsın. Basit şeyler bunlar. Seviyor ve seviliyorsan aptalca konulları sorun etmeyin. Onca sevilmeye muhtaç insan varken haline şükret ve uyum sağla.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kusura bakma ama saçmalık.Yani hat değişmek ne demek ya,yani sevgilin oldu diye kölen olmadı.Herkesin belirli bir çevresi var,arkadaşı var ve her zaman her yeni numaramızı herkese ulaştıramayız değil mi? Annesinin izin vermesine bir şey diyemem ama diğer taraftan dediğim gibi sırf birisi istedi diye numaramı değişmem asla.

1|0
    0|0
    • Pardon da numaraları değiştirelim diyen OYDU.

• Tamam olabilir ama bunu bu kadar takmanın mantığını anlamıyorum.Sendede hata var neden değiştiriyorsunki yani bu akdar basit mi her şey ya.Ayrılınca numara değişir,canı sıkılır numara değişir.Yani eğer birisi rahatsız etmesin diye değişiyorsanız rahatsız etmeyi kafaya koyan numarayı yine bulur.

• haksızsın numarasını belki başkasından aldı kız nerden biliyosun ama şudavar sevgilin daha annesine söz geçiremiyo onun vay haline seninde...

1|0
    0|0
  • o değilde kaynanan olucak karıyla başın dertte yol yakınken vazgeçç bu sevdadan

0|0
    1|0
  • Ben süpriz yaptım sevgilime hat aldım onunkiyle aynı öperatör sonra onu rahatsız ettim önce bilmiyordu benim oldugumu sonra aradım açtı adımı söyledim süprizi söyledim havalara uçtu

.

Şuanda Ara verdik ilişkiye bitti yani

1 sene çıktıkk :(

0|0
    1|0
    • Sen Haklısın ara ver gitsinn

Kızlar Ne Diyor 3

• haklisin cok haklisin alla alla suna bak derken iyi anneside ne karisiyorsa ya gicik oluyorum böyle kaynanalara :) bir kiz icin dio belki oglun icin o kiz önemli ufffffff ben sinir oldum aynen öyle de bence ana kuzusu

0|0
    1|0
  • bu nasıl saçma bir bahanedirrrr.. canım ana kuzusu bu boşver zaten ne demek ya annem izin vermiyo erkek adamsın sen

1|0
    0|0
  • haklısın ya değiştirmek isteyen illa bir sebep bulur çalındı der kırıldı der bloke oldu der, annesini bahane etmiş. belki annesinin bile haberi olmaya da bilir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...