Bisiklet sürenler bakabilir mi?

Bisiklete bugün başladım ergenlikten sonra ilk defa. Cocukken gün boyu bisiklet üstünde kalabilirken yarım saatte nefesim tıkandı, öleceğimi hissettim. Yokusta ağlayacaktım nerdeyse:( sigara kullaniyorum yillardir ondan mi acaba? Siz ilk basladiginizda ne kadar surebildiniz? Hic beklemiyordum kendimden bu performansı canım sıkıldı...

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• sigara kaynaklı mı bilmiyorum ama ben ilk kez 18 yaşımda bisiklet sürdüm babam bisikleti tuttu ben öyle sürdüm sonra baş bir arazide alıştırma yaptım ve ilk önce 2 dak sonra 5 da şimdi 6 saat durmadan bisiklet sürüyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ben hiç sıgara kullanmadım bunu sıgaraya bağlamak doğru değil bence özellikle bu yaşlarda, içtigin sıgarının hesabını 50 lerde ödemeye başlayacaksın, belki doğru vitesle sürmemekten dolayıda zorlanma yaşıyor olabilirsin böyle sorunca ilk aklıma bu geldi onun dışında sürme sürekliligin artıkça bu durumları daha az yaşarsın, bilmiyorum ayak bileğin ve diz arasında ağrıda hissediyor musun bunlar uzun aralardan sonra kullanmaktan kaynaklıdır hep

1|0
    0|0
    • Basenlerim cok ağrıdı , vites ayarni unutmusum zaten bir türlü yapamadım. Yarin onu arastiricam. Ama vitesle tam baglantili olmadigina eminim sorun bende ben cok hammışım meğer

• Ilk bindiginde n3 kadar surebildin

• belili aradan sonra ilk kez bindiğimde zorlandım ve zorladımda kendimi bu yanlıştı ama psikolojik olarak kapılıyor insan yapıyor yani, hepgittigim bir bisiklet güzargahım var o yolu gidiyorum mesafe kaç km dir bilmiyorum ama tahminen söyleyeceğim bir 6 km vardır ya da 10 km falan

• 2 sene önce tekrar başladım bisiklete.. 10 senelik aradan sonra aynısını yaşadım, şimdi hiç sorun yok, yine yokuşlar bacakları yakıyor ama yolda kalmam

1|0
    0|0
    • 30 40 dk cok mu az ilk gunler icin. Bide cok afedersin p. po sakat oldu sanirim ustunenoturamiyorm

• 30-40 fazla bile ilk gün için, 20-30 dakikalık turlar ideal
      ben de onu diyecektim ayıp olacak diye yazmamıştım :D ilk hafta çok fena popo ağrısı yapıyor :) normaldir
      Selenin yüksekliğini doğru ayarladıysan sorun yok, çok düşük olmasın ekstra bacakta ağrı yapar yoksa

• Bakcam bugün sele ye vites e falan

• yavas yavas acılırsın

1|0
    0|0
  • düz yolda öndekı vitesi ortaya al rampada en küçüğe, seleyide kaldır pedala paralel olsun ayağın yumuşak sele al daha rahat edersın

1|0
    0|0
  • Sigara kaynaklı, bence sigaradan kurtulmalısın

1|0
    0|0
  • Bisiklet candır. Devam et.

1|0
    0|0
  • ben sonsuza kadar surebilirim cok seviyorum

1|0
    0|0
  • kondisyon yok ondan yavaş yavaş tempoyu arttır

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...