Erkek evlilik planladığını neden inkar eder?

30 yaşını geçmiş evlenmesi için hiçbir engeli olmayan aşık olduğunu söylediği bir kız arkadaşı olan ve aslında evlenmeyi planlayan bir adam çevresine neden evlilik düşünmediğini,evliliğin kendisine çok uzak olduğunu söyleyerek evlilik planlarını inkar ediyor.başka ilişkilere kapıyı açık tutmak için olmadığı kesin.gerçekten aşık ve gerçekten evlenmeyi istiyor ve kendi kafasında zamanını planlıyor.ama sorana böyle mutluyum evlilik yok diyor.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Zor bir kitleyizdir 30 lu erkekler.

Hayatı görmüşüz geçirmişiz kadına aşka doymuşuz.

Bize öyle bir şey, görmediğimiz tatmadığımız bir duygu vereceksiniz ki tasmayı takalım boynumuza.

Öyle iki tatlım bir cicim iki yatma bir kalkma ergen avında iş yapar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kafada her erkek planlar. ama uygulamaya gelince de yapmayan cok olabilir.

Bence seni sevmiyor. sevse evlenirdir. ya da evlenecek kadar sevmiyor.

0|0
    0|0
    • peki ya engel yok ama beklemek zorunda olduğu bir zaman varsa ve inkar ediyorsa yine sevmediği anlamına mı gelir.yani mesela kızın okulu varsa bitmesi gereken.okul bitince evleneceklerse.ama bunu söylemeden evlilik düşünmüyorum derse sevmiyor mudur?

• gerçekten evlenmek isteyen adam beklemesi gerekse de nişan yapar diyorsun yani.yaz tatilinde nişan planlamazsa endişelnmeliyim :(

• elbette endiselen. yoksa yalan olur

• Ben de öyleyim, inkar etmiyorum. Planlarım don gibi ortada :DD

1|0
    0|0
  • ya gerçekten evlilik düşünmediği için herkese dürüst kıza karşı sahtekar oluyordur, ya da aşkını haykıracak cesarete sahip olamadığı için herkese sahte sadece kıza dürüst oluyordur...

0|0
    0|0
  • Ona birazcik aci yasat da dank etsin ahmak kafaya!?

0|0
    0|0
  • Çünkü bir erkek ne kadar evlenmek de istese çok korkar aslında evlenmekten.Sorumluluk var işin ucunda bir kere o evin bütün sorumluluğu sende.Çocukların olacak onları belli bir yaşa kadar bakman lazım eşine istediği her şeyi sunman lazım.Erkek bunların planlarını kafasında hep yapar.Bekarken insan sadece kendisine bakar işsiz de kalsa sorumlu olduğu tek kişi kendisidir. Evli olduğunda işsiz kalsa tam bir yıkım Allah korusun

0|0
    0|0
  • sanane ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sevseydi uluorta evleneceğini herkese söyler saklamazdı.belli ki diğer kapıları açık bırakıyor.eğer o kız sen isen ondan kimseye hayır gelmez.sevgisine güvenme.

0|0
    0|0
  • Belkide doğru insanı bulduğuna ne zaman inanırsa o zman diyecek ben hazırım diye

0|0
    0|0
Yükleniyor...