Sevgilimin annesinin anneler gününü kutlamalımıyım?

Merhaba arkadaslar.. Ciddi bir iliskim var erkek arkadasımşu anasker ve geldikten sonra ciddi birseyler düsünüyoruz,ailesiylede samimiyim. Anneler gününde hediye almam aceleci bir davranıs mı olur yoksa telefonla mı kutlamalıyım,evleri yakın olduğu için evlerine gitme sansımda var ama eli bos gidilmez o yüzden karar veremedim hediye almalımıyım?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• itirafa bak ciddi ilişki ağzınla diyosun , kutlamada gör gününü tekmeyi ye aklın başına gelsin :D

1|0
    0|0
    • :D Ama daha söz yok bir sey yok ki tamam icimden gelmisti bir kere hediye almıstım ama simdi ciddi iliskim var diye alma zorunluluğum yok ki. Almak mesele değil ama simdi bir annem var onada hediye alarak önceden aceleci davranmıs gibi hissediyorum kendimi hem ileride anlamı kalmamıs olur hersey zamanında güzel derler ya :) ama alınması gerekiyorsa tabi alırım

• sevgilim askerde ama :)

• olsun sen yinede kutla ;)

Erkekler Ne Diyor 1

• Biz kutladık çok güzel oldu , Kadın beni evladı gibi öptü sarıldı . Kesinlikle yapmalısın , aynı şekilde benimde annemin çok hoşuna gitti . İki Anneyide düşündük kutladık , ilişkimizin ailelere daha ciddi bişi oldugunu gösterdik bir nevi. Etrafımızda ki kişilerin oldugunu bildigimizi hatırlattık bir nevi

1|0
    0|0
    • Ya zaten beni bir kızı olarak görüyor sağolsun bende manevi yeri var tabi ki ama tam anlamınla değil cünkü daha bir sey yüzük gibi seylerle ciddiye bağlanmadı aynı mahallelerde oturuyoruz annem duysa kırılmaz mı simdiden yüz veriyorsun anne olarak görüyorsun diye :S hemde düsündüm simdi aceleci davransam ileride anlamı kalır mı her sey zamanında güzel derler ya :) Erkek arkadasım burda olsaydı bende kesin kutlardım :) ama kutlarsam belki de sevinir erkek arkadasım

Kızlar Ne Diyor 3

• sorman hata gıtmelısın bence.

1|0
    0|0
    • Gitmelisin dediğine göre hediyede almalısın diyorsun :D

• hediye alırsan çok sevinir ileriki gelin kaynananın temeli iyi atmış olursun, över durur artık. al hem sevgilinde memnun olur. benimki 12 saat uzaklıkta ben telefon edicem mecbur :D

1|0
    0|0
    • Biz aynı mahallede olduğumuz icin malesef kutlamak sart :D

• hediyeni al ama abartma sade bişey al git

1|0
    0|0
Yükleniyor...