İlişkinizin ilk günü ne yaptınız?

sevgilinizle ilk bulusmanızda neler yaptınız ya da bugüne kadar birlikte yaptıgınız en güzel sey neydi ?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• ilk buluşmamıxda ona sarı bir gül götürmüştüm:( kuzeni vardı yanında bayan kuzeni ama yinede rahat edememiştik sadece gülü vermek için sınıfa çağırttırdım kuzenine hiç konuşamadık çok güzeldi sadece gülü verdim güldük sonra kuzeni çağırdı bu olay okulda yaz tatilinde gerçekleşiyordu sonra prova yapan ları falan izliyorduk kalabalıktı ysadece bakışıyorduk ama sonrasında ki dsarıldığımız ele ele olduğumuz günlerden daha güzeldi o gün o bakışmalr tebessümler :( ama şimdi ayrıyız tabiki ilk aşkımzdı ayrırız ama hala konusuyoruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• değişir

0|0
    0|0
  • Oturdugumuz yerde bir cam kırıgı vardı aldım koluma adının baş harfini yazdım hala gururla taşıyorum baktıkça ağlıyorum ...

0|0
    0|0
  • En güzeli 1.haftasında sinemaya gitmşdik çok güzeldi.

0|0
    0|0
  • Normal bir gündü özel bişi yoktu , birbirimizi tanımaya (daha iyi) çalışıyoduk

0|0
    0|0
  • titremek:):):)

0|0
    0|0
  • Teklif ettim napcam :D

0|0
    0|0
    • o zaman sana teklif ettikten sonra bulustugunuz gün ne yaptınız diye sorayım he ? :D

• 2008 parka gidip konuşuyorduk boşboş :) unatıordu :) fazla yüzüme bakmıyordu 3. gün elini tuttum 6. gün öptüm 2009 yılbaşı gecesi parkın ortasında öpüştük sanki biz tek varmışız gibi bir an etrafımı unutmuştum. sonra cinselliğe doğru gitti bana otele gidelim mi dedi bende hayır o zevki evleninceye bırakalım dedim. 2010 ve lise son yıl çıkan tartışmada bitti herşey o gün.

• dudaklarını hissetmek

0|0
    0|0
  • hepsinde de çok tatlı vakit geçmişti.güle eğlene yemek, çay,uzun yürüyüşler.. ah uılan ah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...