Cinsellik yaşandı diye ayrılamıyorum

4 yıllık bir ilişkim var arkadaşlar. Evlilik planladığımız için cinsellik yaşanmıştı tabi..

Son zamanlarda anladım ki olmayacak böyle. Her şeyi takıyor, ona karşı soğudum da zaten, ailesini hiç sevmiyorum zaten. Kısacası ayrılmak istiyorum.

Hem 4 yıl beklettim onu hem de cinsellik var onu bırakırsam ortalıkta bırakmış gibi olacağım sanki. Bir an düşünüyorum cinsellik yaşadın artık bitti, ne olursa olsun ayrılamazsın, bırakamazsın bu kızı..

Bir anda düşünüyorum tek cinsellik yaşadık diye istemediğim bir şeyi devam ettirmemeliyim.

Fikir almak istedim sizlerden. Yaş 26

Ne yapayım sizce

Güncellemeler:
Arkadaşlar gidip hocayla da görüştüm. Cinsel ilişki yaşandı diye olmaz dedi. Baştan düşünecektin dedi :) Kısaca ayrılamıyorum.. Ah alamam

1|0
2312

En İyi Kız Görüşü

• yada kizla acik acik konusacaksin.. sevgim bitdi bunaliyorum olmuyo ayrilmak istiyorum ama seni böyle birakmak istemiyorum bana bir cözüm söyle istersen böyle ayrilalim vea evlenip ayrilalim sana laf gelmesin senide düsünüyorum ama sevgi olmayinca olmuyor gibi acik acik konus yani kendimi koydum kizin yerine oda kötü durum onu düsünmende cok güzel senin durumunda kötü hayirlisi olsun insallah

0|1
    0|0
    • Sevgim tamamen bitmedi.. Sadece soğudum, başka kızlardan hoşlanabiliyorum artık.. Ama hala kız arkadaşım hoş geliyor..

• sen güzel bulmuyosun hic bisini begenmiosun ama seviyorum diyosun bitmis sevgi o yurt disindami kaliyor ?

• Hoş kız, seksi, ama güzel değil.. Davranışları, giyimi kuşamı vs. çok beğendiğim tip olmamaya başladı artık.. Yurtdışında yaşıyor..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 22

• Bak kardeş,sen bu kızı seviyosun,aşıksın da,sadece arada mesafe var.evlenince zaten eski heyecanı yakalarsın sen.her sabah beraber kahvaltı yapıcan,işine uğurlicak seni,senin için yemekler yapıcak hele bir de bebiş geldi mi daha çok bağlanırsın.soğumamışsın ondan,sadece görüşemiyosunuz.bunca zaman ayrılmadıysan,ayrılamazsın zaten.o kafandakı bayan profiline sahib olunca geçicek hevesin.ama bu kızı hiç unutamicaksın.ahanda demedi deme

0|1
    0|0
  • Bunları yapmak çok basit işte hiç sonunu düşünen yok. Şimdi nasıl ayrılayım diyorsun o kadar kolay mı ayrılmak nasıl yapabileceksin bunu ayrıca bitse de kız sana güvenmiş senin olmuş vs.. ayrıldıktan sonra mutlu olabileceğini düşünüyormusun

1|1
    0|0
    • Bunları düşünmesem çoktan ayrılmıştım. Yazdan beri ayrılmayı düşünüyorum ama bu dediklerinden dolayı olmuyor... Bu yüzden akıl almak istedim.

• Haklısın aylardır düşünüyorum zaten. Gözüm dışarıda.. ondan soğudum.. Ama ona karşı sevgim bitmedi.. Zaten yazın gelecek görüşücez belki 15 gün.. sonra yine gitcek... 1 yıl daha yok :D güleyim mi ağlayım mı

• Görmemen de etki yaratır uzakta çok zor oluyor. Sevgin bitmediyse hala şans var demektir.

• ya ailesini sevmediğin baştan bellidir. Kızı da 4 yılda yeterince tanımıssındır. Kusura bakma da güvenmiyosan kendine hiç kalkısma arkadaşım. Kızın ne günahı var şimdi. Duygularıyla oynuyorsun. Yazık yani ya. Evlenirken bakire birini bekliyorsunuz olmayınca sorun çıkıyor. Kız güvenmis sana yapmış nolucak şimdi?

2|0
    0|0
    • Evet ne olacak ? İstemediğim bir ilişkiye devam mı edeyim ? İkimizde istedik ve yapmıştık.

• Bakımlı sayılmaz çok, hoş ama güzel değil..

• anlıyorum işin zor ya ne diyim daha?

• cinsellik yaşadın diye illa evlenecek degilsin ayrıca ortada bırakmalık bir durum yok nikah masasından dönenler bile oluyor evlilik asla garanti altına alınamaz yıllar öncesinden zaman herseyı degiştirir kızında guvencesi bu olmamalıydı diye düşünüyorum basının caresıne bakmalı

0|1
    0|0
    • Farklı bir yorum yapanlardansın :/ Yukarıda kız zina yapanlar kuran a göre evlenmeli diyor :S

• Kizlar akillanin bunu okuyunca..

1|0
    0|1
    • Ben ne derdindeyim sen ne derdin de..

• Çok hoş ama güzel değil sevıyorum bakımlı değil madem öyle nedıye beraber oldun onla ya sabır sen ne istedigini bilmıyorsun o kızın ahını alma yazıklar olsun yaa..pühh

1|0
    0|0
    • Ne yapmamı önerirsin ?

• güzellıkle sole bırebır konuşun ole olmaz ah eder sana yazık o kızın gururu yokmu yarın bırgun evlense nedıcek karşı tarafındakı ınsana?

• İyi halt yaptın. Ağlaya zırlıya da olsa evlen o kızla.

0|0
    0|0
    • Diyorsun.. Hım

• yasda 26 olmus cocuk degılsın once bir düsün o kızı aileside cahil diyosun bir ogrenseler neler olur düsündündünmü belki hayatı psikolojisi alt üst olacak sana güvenmiski 4 yıl kısa bir sürede degil yazık bence o kıza ortak karar almalısınız tek taraflı degil

• Evlencez diyerek olmuşsa mecbursnz evlenmeye

0|0
    0|0
    • İkimiz de isteyerek yaptık en başta.. Ben senle evleneceğim hadi yapalım diye olmadı. Birbirimizi sevdik ve istedik.

• belki oda bu yüzden ayrılamıyor olabilir. belki oda sıkılmıştır :/

0|0
    0|0
  • yaparken aklın nerdeydi.

1|0
    0|0
    • Şimdi onu düşünecek durumda değilim.. Bundan sonrası önemli

• bırakırsan onun için bırakmazsan senin için zehir olcak hayat.

ama sen haketmişsin. yapmasaydın. bugünleri düşünseydin.

• Yani böyle dışarıda başka kızlardan hoşlanmaya başladıysam da, gözüm dışarıya açılmış olduğu halde ilişkimi devam mı ettirmeliyim cinsel ilişki yaşadık diye ? Kız için de haksızlık olmz mı ?

• onunda soğumasını bekliceksin o halde.

0|0
    0|0
    • iyi evlendikten sonra gen iyice soğukluktan beraber olmassanız hoca düzeltir aranızı://

• Git evlen hergün ağla

0|0
    0|0
  • Ailesini sevmiyordun ve cinsellik yaşadın nasıl evlilik düşündün o zaman sevmiyorsan?

0|0
    0|0
  • Ya o simdi gelip ayrilalim dese nolacak? Ne yapardin?

0|1
    0|0
    • cesarete bak bide hocayla konusuyo :)

• İcazet alma diye bir şey var :) O ayrılalım derse ayrılırım hemen.. Ama ben ayrılmam daha.. :/

• Iyi ozaman hayirlisi

• pekki kiz kendine baksa ozman durum farkli olurmu? konusmayi dene bence. Bide eger gercekden sevmiyorsan ozman evlilikde ikinizide üzer :( dürüst ol

0|1
    0|0
    • Ayrılmayı istiyorum aslında ama cinsellik yaşandı. Benden sonra nasl evlenecek vs. bunları düşünür oldum. Kafamdaki kız profili artık çok farklı. O tam bir ev kızı. Bense daha modern bir kız istiyorum. Gözlük takan, kolye takan, bileklik takan, ruj sürmeyi çok seven, yazın arada şapka giyen, giyimine her zmana özen gösteren vs. kız arkadaşımda hiç biri yok...

• kızın geriye kalan haytını düşünerek doktora gidin ve diktirin sonra kendinde tamamen soğut kimsenin canı yanmasın

0|0
    0|0
    • Kabul etmez böyle bir şeyi bence..

• seni adi seni kızı kullanrken aklın nerdeydi tutsaydın şeyini umarm kızn ailesini öğrenirde alırsn başına belayi züppe

1|0
    0|1
    • Züppe babandır. Olayın içini bilmeden atıp tutan şeref yoksunu seni

• senin kim olduğunu biliyorum. sen doyumsuz adi şerefsizin birisin .

2|0
    0|1
  • kız kaç yaşında ? ailenin haberi var mı bu durumdan ?

1|0
    0|0
    • O kadar saçma bişi ki babası ilk yıldan geldi annemle görüştü. Geldi anneme benim kızım snn çocuğuna nasıl bakar vs. snaki yurtdışına çıkıcam kız bana bakacak.. Sonra aileler tanıştı.. Sonra da annem dedi zaten ben bunlarla hiç bir zaman görüşmem, akrabalık ilişkimiz olmaz baştan söyleyim dedi. Cahil saçma sapan aile..İşsiz abisi var, tiki ufak kardeşi var..

• N�R suresi, 3. ayeti hımm. Bi hocaya mı danışsam ne yapsam

• :)

• yarı yolda bırakma derim, belki sadece bu dönem soğumuş olabilirsin belki yeniden sevemeyeceğinin bir garantisi yok, insan duyguları hiç belli olmaz. daha sonrasınin iyi olacağınında garantisi yok. bağlı kalmak zorunda değilsiniz fakat her ilişkide sıkılma dönemi oluyor. dönemlik sorundur belkide. siz bilirsiniz. sabretmek zorunda değğilsiniz.

0|0
    0|0
    • Yok sorun tek kız da değil. Çok tartışıyoruz. Uzaktan ilişki olduğu için hep ilgi istiyor, telefonla konuşmak istiyor ama ben sıkılıyorum telefndan konuşmaktan, istemiyorum. Onla konuşmak bana heyecan vermiyor artık. İlgi göstermediğim için de sinirli, hep tartışıyoruz. Zamanla zevklerim değişti onu olduğu gibi kabul edemiyorum. Ya saçına takıyorum, ya makyaj yapmadğına.. Ailesi dersen tam kara cahil.. Hepsini bir araya getirince ayrılamk ağır basıyor ben de.. Heyecanı kalmadı ilişkinin

• Farklı olurdu her şey ama öyle bir durum yok ve olmayacak. Yakın olsak belki bir şekilde onla hep sıcak olurduk ailesi gözüme batmazdı bu kadar, kavga da etmezdik, ilgi problemi de olmazdı, bir şekilde evlenir giderdik. Ama öyle değil işte.. Ve daha 2-3 yıl daha böyle uzaktan ilişki olacak evlensek bile ilerde.. Uzkalıktn dolayı soğudum ve gözüm dışarıya bakıyor artık. Geçen beyazıt'da tramvayda 2 makedonyalı kızla tanıştım durduk yere, yemek yedik dolaştık ne güzel. O günüm çok güzel geçmişti..

• işte yakın olduğunuzda güzel bir ilişki yaşamak varken, uzak olduğunuz için ayrılacaksınız bir sürü güzel şeyi yaşayamamış olacaksınız. belkide çok iyi anlaşan bir çift olacaksınız ama ayrıldığınız için görmek nasip olmayacak. uzaklık böyle birşey işte hepsi yarım kalıyor :)

• Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 12

• Valla dostum bu ıs hacıyla hocayla olmaz kımsenın ahını almam dıyorsun pekı bu kadar insan evlenıp neden ayrılıyor eğer hocaların bakıs acısından bakarsak olaya dunyada ayrılık olmazdı bunlar hıkaye bak ben sana su kadarını soyleyeyım bırıncısı kendını bosu bosuna yakıyorsunşu ansadece gunahtır dıye ayrılma yolunu secmedın ılerde bu kararın ıcın umarım pısman olmazsın ikincisi ben ne kızlar gordum evlı cıftler gıbı yasadıktan sonra gozunun yasına bakmadan cekıp gıden kım takıyor kı gunahı sevabı gecmıs olsun sımdıden

0|1
    0|0
    • Haklısın dostum ama başka yolum yok. Cinsellik yaşandı.. Kaç yıl geçti.. Ayrılırsam ah almış olacağım ve hocanın da dediği gibi iki yakam bir araya gelmez daha.. Örneklerini çok gördüğüm için korkarım ah almaktan :) Hayırlısı artık. Allah'a yaslanıyorum

• kardeşim bu iş cinselliğe bakmıyor emin ol o sıkılsa veya artık istemiyorum dese sen şuan sevgilim beni terketti ne yapabilirim diye mesaj yazıyor olacaktın...böyle şeylere takılma büyük sorun bayan açısından ama evlenip ne yapacaksın benimde öyle sıkıntılarım oldu çok sıkıldım sürekli bunalttı beni ama psikolojik sorunları vardı ayrıntıya takılıyordu ama ayrılaadım bırakmak istemedim ortada ..ne mi oldu panik atatk ve kalp krizi geçirdim 3 senenin 2 senesi resmen eziyet oldu sonunda o ayrıldı gerçi sürekli ayrılıyordu ama ben bırakmıyordum sen sonunda baktım olmayacak bıraktım şimdi çok huzuluyum...sende bırak bence bu cesareti göster ama açık konuş kırmadan incitmeden söyle herşeyi...evlensek mutsuz olacağız sana değer veriyorum ama sevemiyorum hareketlerin soğuttu de eğer kabul etmezsen evlenirim seninle ama mutsuz olursun şikayet kabul etmem de mesela...sorumluluk bende olmaz...biraz acımasız ama gerçekleri konuş derim...

0|1
    0|0
  • Abi allah yardımcın olsun zor bir durummuş.Ailesini sevmiyorsan ve geçinemiyorsan bırakman gerekir.Büyük bir vebal altına evlensende girdin evlenmesende girdin artık yapıcak birşey yok.Allah senide onuda affetsin.Dua et de müslüman birine denk gelsin kız yoksa zor evlenir.

0|1
    0|0
    • Keşke keşke ah.. Hiç cinsellik yaşanmasaydı.. Ama oldu işte. Tek onun için düşünüyorum zaten.. Benden sonra nasıl evlenir felan bunları düşünüyorum..

• Helal olsun sana deliknlısın başkası olsa 5 dk düşünmezdi. Tabi sadece bu konuda düşündüğün için ;)

Tabi düşüneceksin onu ama emin ol o soğusa bunları düşünmeden ayrılırdı ;)

0|1
    0|0
    • 1 kere ayrıldı zaten.. Boşluğa düştüğünü söyledi.. 1 günde ayrıldı.. 3 ay ayrı kaldık :) Bense yazdan beri her gün ! düşünüyorum.

• o zaman sorunu düzeltmeye bak belki sadece tıkanıklık vardır...erkeklik sende kalsın karşına al ve konuş derim ...adam gibi takma sorunu için psikiyatra gidin kardeşim elinden geleni yap mutlaka...obsesif kopulsif bozukluk ya da kişilik bozukluğu olabilir...bilmiyorum sevginin gereğini yap psikoloğa ya da evlilik danışmamnına gidin...

0|1
    0|0
  • Sen en baştan beri gözün belaltındaymış, oraya ulaşınca ondan soğumak için bahaneler aramışsın. Bunu en başında farketseydin keşke, şimdi 2 tarafta pişman olucak her 2 seçenek içinde ayrılırsan onun için kötü olucak ayrılmassan hayatının hergünü pişmanlık içinde ve sana azap zindan olucak hayat.

1|0
    0|1
  • karsılıklı konuşulunca çözülmeyen dert yok aileler e gelince o olay zamanla deyişir şimdilik yabancısın çünki bide bu işin bir garantisi yok yarın öbür gün başka birinin kullandıgı kendini sana kızım diye yutturmıycagı ne malum olmayan şeyler deyil bide adam olmak delikanlılık bence bunu gerektiri bide sıgudum demişsin o soguma deyilde bence alışkanlık tır cicim ayı geçmiş evlilik monotonluguna girmiş bu olay yanındayken sıkıcı gelir ama bir hafta göremesen delirirsin 4 yıl çok uzun bir zaman bence dogru karar vermişsin

0|0
    0|0
  • Bak arkadasım eğer aynı durumda kız arkadasın olsaydı bak emın ol kız olmasına rağmen hıc boyle vıcdan yapıp dusunmeden tekmeyı vururdu.Aynı durumu ben yasadım 5 yıllık ılıskımı bır kalemde sılıp attı terkettı benı dusun ben kaldıramıyordum senın gıbı yasadıklarımızı.Ama goruyorsun kı kızlar oyle bır dusuncelerı oldugunda bu acıdan bakmıyor o bakımdan benden sana tavsıye hıc dusunupte vıcdan yapma ayrılmak mı ıstıyorsun ortada bırakacagını dusunme ayrıl gıtsın.

0|0
    0|0
  • bence ayrılma devam etmelisin tam olarak bişeyler bitmemiş belli ki

0|1
    0|0
  • kızı bozmuşsan senin yapacağın hareket kıza zarar verecek sana güvenerek vermişse ya ortak bir yol bulmanız gerek ya da o halde onun hayatıyla oynarsın.

1|0
    0|0
    • Ortak yol yok ki hocam. Kızın ailesini hiç sevmiyorum. Kızdan da hoşlanmıyorum fazla artık. Başkalarını gözüm görmeye başladı. Devam etmek kıza haksızlık...

• hmm herşey öbür dünya için bunu unutma o zman rızasını almadan hakkını helal etmeden ayrılma bence.

• ne olursa olsun uzatma kardeş. evlendikten sonra ayrılmak daha kötü olur daha ağır ve yıpratıcı olur. evlenseniz de huzur bulamayacaksınız. sevgi yoksa iki taraf da istekli sevgi dolu değilse bişeyler yaşandı diye devam edip istemediğin birisiyle daha fazla bişeyler yaşamak doğru olmaz.

0|0
    1|0
  • aynı durumda ben de uzun süre sabretmiştim.baktım artık benden gitmeye başladı, mecburen bıraktım

0|1
    0|0
Yükleniyor...