İç bacaklarımı ve basenlerimi nasıl eritirim yürüyüs bisiklet ve az yemek etkili olurmu? başka önerileriniz varsa yazın?

İç bacaklarımı ve basenlerimi nasıl eritirim? yürüyüs bisiklet ve az yemek etkili olurmu? başka önerileriniz varsa yazın

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Mevcut kilonunu stabile tutmak için alman gereken günlük bazlı kalori miktarından daha aşağıya kalori almaya başladığın zaman vucutta yağ yıkımı dediğimiz olay başlar. Daha fazla kalori açığı yaratmamız ve kilo verdiğimiz zaman sarkmaların olmaması ve kas kaybetmemek için spor yapmalı ve doğru beslenmeliyiz protein ağırlıklı bir beslenme daha çok faydalı olacaktır. Ayrıca kardiyo egzersizleriyle kilo vermeye çalışanlar kilonun büyük çoğunluğunu kaslardan verirler buda aynaya baktıklarında pek tatmin etmez onları ağırlık çalışmak hem kasları muhafaza eder hemde sarkmaları önler. Karbonhidratlarda kısıtlama yapmanı tavsiye ederim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bizim salonda iç bacak için bu https://goo.gl/images/GuJjBZ

Basen için bu var
    https://goo.gl/images/Y0Y5Km

1. de ağırlık var, bastırıp kapatmaya çalışıyorsun, 2. de yine ağırlık var, bu defa dışarıya ittirmeye çalışıyorsun.

Bunun ev versiyonu nasıl olur diye düşündüm biraz, basen için, şu pilates lastikleri var ya, al onlardan en sert olanı düğümle, oluşan halkayı dizlerine geçir dışarıya doğru açmaya çalış bacaklarını. 2. Aleti lastikle yapar gibi yani.

İç bacak için olanı eve nasıl çevirebiliriz diye düşündüm. Valla aklıma gelen şu: fitness için yaylar satılıyor yine, onlardan al. Bacaklarının arasına koy, otur, sıkıştır bırak sıkıştır bırak o yayı. Param yok diyorsan yastıkla yapan da var, ama bence hiç iyi olmuyor öyle denemiştim.

Basen için olanda lastikten daha iyi bir fikir üretilebilir, aklıma gelmedi şu an. Temeli belli, kapalı olan bir şeyi açmaya çalışacaksın. Aklına gelirse bana da söyle başka bir yolu.

Her hareketi maksimum tekrardan 4 set yap, her setin arası 1 dk. Mola. Kolay gelsin.

1|0
    0|0
    • Bu arada kilon varsa kardiyo hareketleri ile vereceksin kiloyu. Bu dediklerim sıkılaştırmak için. Sıkılaşması da önemli oradaki kaslar normalde hiç çalışmıyor çünkü. Kilo verip bunları yaparsan toparlanır.

• tamam canım çok sagol yardimci oldun bana 😘

Erkekler Ne Diyor 2

• en önemlisi yürüyüş

1|0
    0|0
    • incelirmi bacaklarım ve kac günde

• gün vermek saçma olur günde en az 1 saat veya haftada en az 3 saat bir kaç ay içinde sadece bacak değil tüm vücut mükemmel kıvam alır

• fazla bir kilom yok aslında sadece bölgesel kilom var alt tarafta bacak basen falan

• koşu yapmanızı tavsiye ederim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...