Spor yapan arkadaşlar yardımcı olun?

merhaba arkadaşlar 2 hafta önce spor salonuna yazıldım boyum 1.67 kilom 52 kilo amacım kilo vermek değil basenlerimi eritmek fakat dün sporda aynaya baktığımda basenlerimin ve bacaklarımın sanki daha kalın olmaya başladığını fark ettim haftada 4 gün 1er saat spora gidiyorum 20 dakika koşu 25 dakika bisiklet 15 dakikada aletli bölgesel çalışıyorum bacaklarımın ve basen bölgemin kas yapmasını istemiyorum amacım sadece sıkılaşmak ve yağ yakmak bacaklarımın kalınlaşıp kas yapmasını hiç istemiyorum sizin önerebileceğiniz bir şey var mı?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Nekadar kas zorlarsan o kadar kas ihtiyacın olduğunu sanıp kas yapar vücut sen hafif çalış tüm vücudunu çalış birde !
    yağ yakmak istiyorsun ama vücudun nereden ilk yakarsa orası gidecek kandaki yağı kullanıyor senin bacak çalışman bacaktaki yağı yakmaz vücud nereden kullanırsa orayı o nedenle bütün vücudunu çalıştır kol sırtkarın hepsi
    bu arada kaslı olmak yağlı olmaktan iyidir
    http://9gag.com/gag/aK3wBK1?ref=fb.s

0|0
    0|0
    • işte böyle olmak istemiyorum bana çok sert geliyor ben sadece sıkılaşmak istiyorum

• örnekti o sadece bir yere yoğunlaşma bütün vücudunu çalıştır yağ azalsın kasların da sıkılaşır düşük ağırlık ya da vücut ağırlığınla çalış çok tekrar yap

• Öncelikle bacak antremanlarını çok ağır yapma. Ayrıca yağ yakarken sadece belli bir bölgeden yağ gitmez vucut istediği yerden yağ yakar ama en çok yağ olan bölgelerden daha çok gider.

0|0
    0|0
    • çok ağır yapmıyorum zaten ama bisikletimi azaltsam?

• Zaten ciddi anlamda bir direnç yoksa kas gelişimi sağlanmaz tabi bunun beslenmeylede alakası var. Ama ben sana söyliyim şimdi senin o bölgedeki yağlar gitmiştir yağlar gittiği için o bölgedeki kaslarda daha belirgin olmaya başlamıştır sende kas yaptım zannetmişsindir. Kas yapmak o kadar kolay bir şey değil erkekler için bile zor ki kadınlar için daha da zor çünkü kadınlarda testesteron hormonu çok azdır erkeklere nazaran.

• yanlıs baslmıssın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...