Davranıslarım nasıl olmalı?

bu yıl 11. sınıfım. seneye ıstanbula donecegız ve orda okuyacagım. burdakı arkadaslık ılıskılerım cok kotuydu,sadece 1 tane arkadasım vardı koca sınıfta.ama bu benım sorunum degıldı gercekten,onların hırsları,ınsanalrın dusuncelerıne tarzlarına saygı duymamaları,cekememezlıklerı,baba parasıyla kendılerını bır sey sanmaları ve mıdesız olmalarıydı. yenı gıdecegım ortamda cok fazla arkadasımın olmasını ne bılıyım belkıde yenı bır ılıskımın olmasını ıstıyorum. bunun ıcın ne yapmam gerekıyor sızce? bıraz pasıflestım burdakı sınıfım yuzunden dogrusunu ıstersenız.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• böyle olmalı.

0|0
    0|0
    • boyle?

• ha anladım. pekı o halde bız sızı sonra ararız,ıyı gunler

• ohhh bu ergen laf sokmalarına bayılıyorum. dur tahmin ediyim senin baban benmkını dover dimi

Erkekler Ne Diyor 4

• Dogal ve samimi olduktan sonra yani soylediklerini soylerken icinden gelerek soyledikten sonra fazla yapmacik olmadiktan sonra her turlu cok arkadasin olur..

Bir digeri de her dogruyu her yerde soylememeli baszen dilimizi tutabilmeli, kiz kiskancsa bunu yuzune vurma mesela..

0|0
    0|0
  • aslında dersler hep işe yarar :) yani biraz ineklik yap okulun başlarında ve abartılı olmadan dikkat çek bence :) yeni kızlar hep heyecan yaratır unutma ;)

0|0
    0|0
    • dikkat cekmekten kastın?

• 'yenı kız her zaman heyecan yaratır' kısmını baya sevdım ya ben :D tesekkur ederım yorumun ıcın.

• rica ederim :) yeni kızlar yeni şanslar :D

• sevecen yaklaş insanlara eminim arkadaşların iyi ve çok sayıda olacaktır ama İstanbul bir deryadır boğulma sakın...

0|0
    0|0
  • kendini ağırdan sat bence ben hep öyle yapıyom ve yalnızım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ortama uyum sağlayan biriysen senin için sorun olmaz. ama hep kendin gibi davran yapmacık olma başka biriymiş gibide görünme. seni farkeden birisi elbet çıkar karşına :)

0|0
    0|0
  • kendin gibi ol . orda yaşadığın sorunları burdada yaşayacak değilsin ya. hem kendin söylüyorsun sorunun onlarda olduğunu.

0|0
    0|0
    • evet ama bende pek normal bır ınsan degılım. dusuncelerım olsun tarzım olsun.

• anlamadım ama olsun :D:D:D ben seni sevdiysem onlarda severler sorunda çıkmaz boşver gfhljişfg

• baktımda gercekten anlatamamısım :D ahahaha

• ben denedim oluyor :) kendin gibi olursan çok arkadaşın olur ama iyi seçmelisin pampilerini

0|0
    0|0
Yükleniyor...