Sevgilim bana yalan mı söylüyor?

2 senedir beraberiz. Bugün sevgilim okula gelmemişti ve mesaj hakkımız da bitmişti. Ben de herkese sordum arama hakkınız var mı diye. Kimsede yoktu en son onların sınıfında pek haz etmediğim bir kız bende var dedi. Ben de sevgilime bu kızla daha önce muhatap olmamasini söylemiştim. Ama aldım telefonu elime ve sevgilimin numarasını girecekken bir baktım zaten kayıtlı..

Ona hiç belli etmedim ama sevgilimle sonradan annemin telefonundan konuşunca sayıp sovdum bu kızda niye numaran var diye bağırdım. Bana ben vermedim git ona sor numaramı nerden aldığını dedi. Sen verdin yalan söyleme bana dedim. İlla ısrar etti git sor falan dedi.

Benim düşüncem şu: kız numarasını aldığına göre kesin mesaj attı sevgilime. Bunlar kesin mesajlasti ama sevgilim bana söylemiyor. bir insan neden birinin telefonunu alsın ki mesaj atmayacaksa? Sizin düşünceniz ne?

Güncellemeler:
Sevgilim Bana yalan mı söylüyor diye bir baslik olacaktı. Ağlamaktan başlığı doğru dürüst yazmadım bile

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• illa kız mesaj attı diye erkek arkadaşının cevap vermesi gerekmiyor. çocuk o kadar ben yapmadım diyorsa bir güven yani. böyle aşk olacağına hiç olmasın daha iyi. güven yoksa diğerlerine hiç gerek yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• şiz kızlar senarist olun bence adam vermemiş olabilir ama seneryo yazmaişi sizde oskar alırsınız aşık olduğunuz zaman...

0|0
    0|0
  • Öylesine kayıtlı olabilir daha önce görüşüyorlar mıydı biraz haksızsın gibi geldi bana ...

0|0
    0|0
    • Aynı siniftalar.

• olabilir ama yargısız infaz gibi olmuş hem inanmıyosan ilişkini gözden geçirmelisin

• eger erkek arkadaşın ısrarcıysa o vermemiştir kız bulmuştur bir yerden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence cok boguyorsun cocugu. Hesap sorarsin ama sayip sövmen felan cok saygisizca. Belki baska bir arkadasindan almis numarasini olamazmi? Sevgilinde zaten seni sevmiyorsa mesajlasirdi onla., Hem kiz zaten seni biliyor herhalde belki ekstra yapmistir. Araniza ücüncü birinin girmesine izin vermeyin.

0|0
    0|0
    • Ama kız madem sevgilime mesaj atmadiysa niye alsın telefon numarasını

• istersen birde sevgilinin telefonun kontrol et? Güvenmiyorsan sevgiline zor bu is ..

• Güveniyorum.. Ama kız bir şey sormak için mesaj attiysa cevap verebilir diye düşünüyorum

Yükleniyor...