Ek takviyelerle kilo vermek?

Arkadaslar ben 20 yasinda 88 kilo bir kizim ve 1 ayda 3 kilo daha aldim 92 oldum. Doktora gittim b12 im cok cok azmis sekere meyilliymisim ömrüm boyunca diyet ve spor yapmaliymisim ama kilo vermem cok zormus ayda 2 kilo verirsem bile buyuk basari olurmus. Acikcasi doktor fena halde morallerimi bozdu daha once 3 ay spor yapmistim ama 1 kilo dahi veremedim simdi gene spora basladim ama herbalife gibi ek takviyelerede baslamak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Herbalife tarzı ne olduğu belirsiz takviyelere asla ihtiyacın yok... o doktorunda diploması tartışılr... düzenli sağlığına ve yaşam tarzına uygun bir yemek düzeni ve amaçlarına uygun spor programı ile ayda sağlıklı bir şeklde 5-6 kilo verebelirsin...[not bir bay arkadşımı 6 ayda 110 dan 86'ya kadar düşürebildm :) ]

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herbalife bende diyetisyene danışarak kullanmak istemiştim insülin direncim fazlaydı o şekilde kilo verirsin ama hastaneye yatışını yapmak zorunda kalırız dedi. Herbalife gibi ek gıdalardan uzak durarak kilo vermeye calış derim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Öyle kilo veremezsin.

0|0
    0|0
  • Öyle şeyler SAĞLIĞA ZARARLI!!
    Kalp krizinden gidersin kullanma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• takviye yap iyi olr

0|0
    0|0
  • İnsülin direncin var
    zamanla kaybolur
    diyetisyene gidip spor yaparsan sorun yok olur

0|0
    0|0
    • Gittim o da kilo vermemin asiri zor oldugunu soyledi cok cok dikkatli olmaliymisim

• Bende senle benzer sorunlar yaşıyorum. Spordan önce diyete başla bence. Ekmek hiç yeme, inan bir hafta yemedikten sonra alışıyorsun. Fast food yiyecekler tüketme. Tatlı yeme. Şekeri meyvelerden al. Sadece bunları yaparak bile kilo veriyorsun inan bana

0|0
    0|0
    • Denedim olmuyo zaten ekmek yemeyi seven biri degilim aslinda cok yiyen biride degilim ama bir turlu olmuyo

• Oda arkadaslarimdan biri yardimci olmaya calisiyo ama digeride aksine morallerimi bozuyo iyice

• Bende hiç motive olamıyorum, üzülüyorum ve anında üzüntü mideme vuruyor. Kilo veriyim derken alıyorum ama böyle şeyler söyleyenleri duymamak, umursamamak lazım. Yoksa işimiz zor

• Yeşil çay içmen şart

0|0
    0|0
Yükleniyor...